Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes vagyok 2 nap híján,...

16 hetes vagyok 2 nap híján, de még nincs hasam?

Figyelt kérdés

van 2 baratnőm 17-18 hetesek 3x ekkora hasuk van első babával, én meg ugy nezek ki mindt,aki 12 hetes és csak 3cmvel nőtt a hasam körfogata ugy h fogytam 2 kgot.


Normális h ennyire nem látszik még nekem??:/


2017. szept. 25. 11:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
66%

Nekem 20 hetesen kezdett látszani. Nyugi! Örülj még nincs nagy hasad. Legalabb kényelmesen tudsz aludni meg létezni:)

Boldog babavárást!

2017. szept. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
79%
Nekem 25 hetesen se volt hasam, na bumm... Most lép kb. ki a hasad a szeméremcsont mögül, változó, hogy ki mennyire puffad, hogy tart a hasfala, hasizma, stb. Semmi jelentősége az egésznek. Olyan hassal mentem szülni az első gyereket, mint más a cukorterhelésre 24-25 hetesen. Most ikrekkel van akkora hasam, mint egy átlagos egybabásbak. Pedig normál a babák mérete, a vízmennyiség, minden. A hasméret nem számít semmit orvosi értelemben.
2017. szept. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
66%
5 kilót híztam,és szinte hasam sem volt.Ülve nem is látszott,még a terhesség végén sem.Ez alkati kérdés.Ör7lj neki.Mivel ilyen kicsi volt a hasam,semmiben nem zavart,míg mások panaszkodtak,hogy nem tudnak mozogni,aludni,én akár a hasamon tudtam az utolsó napig.
2017. szept. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

sziasztok. Köszönöm szépen, :)

csak olyan fura ez, még mozgást se érzek, de tudom h baj nincs mert szoktuk heti 1-2x hallgatni a szívhangját. csak fura h ő növekszik de a hasam nem.:)

2017. szept. 25. 11:25
 5/22 A kérdező kommentje:
igazatok van, talán a striák is elkerülnének legalább.. :)
2017. szept. 25. 11:26
 6/22 anonim ***** válasza:
82%
Most néztem vissza a képeimet, 24 hetesen se volt hasam, pedig azt hittem, hogy van. Most a 36. hétben vagyok, természetesen már látszik, de most sem nagy. Nagyon könnyű terhességem volt, a mai napig bármit meg tudok csinálni, nincs útban a hasam.
2017. szept. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
73%

Én kb 20-22 hetesen kezdtem érezni a mozgást.

Pultosként dolgoztam, és a napi szinten bejáró vendég akkor mert rákérdezni, amikor már 6 hónapos voltam...

Addig nem volt egyértelmű, hogy hasra híztam, vagy terhes vagyok...


Nem tudom, miért szeretnél "bálna hasat". Annak súlya is van, cipelni kell napi szinten. Örülj, hogy kis hasad van, de akár még nagyra is nőhet, még a felénél sem vagy. Ha valakinek már most nagy, szerinted mekkorára nő még 22-23 hét alatt???

2017. szept. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
69%
Sajnos nincs összefüggésben a stria és a hízás.Ez hajlam.5 kiló hízás,és pici has ellenére tele voltam vele.
2017. szept. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
88%
Végig ezzel stresszeltek engem is hogy kicsi a hasam. Épp a minap néztem vissza a képeimet az 5 hónap végén úgy néztem ki mint aki kicsit elengedte magát vagy inkább fel van fújódva. Most se néznek mindenórásnak. Ha adhatok egy tanácsot ne foglalkozz a méretekkel, amíg az orvos mindent rendben talál addig csak megkeseríti a mindennapjaidat. Sajna én így jártam.
2017. szept. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

7-es vagyok, ekkora volt 16+5 hetesen...

[link]

2017. szept. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!