Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A budaörsi Tescoban ma 2014....

A budaörsi Tescoban ma 2014. 06.18. -án lejárt ecetet vettem. Nincs blokkom. Nem az első eset. Kinek, hol kellene jelenteni? Az ecet árát blokk híján tuti nem kapom vissza?

Figyelt kérdés
2014. aug. 5. 18:34
 1/8 anonim ***** válasza:
A Fogyasztó védelemhez fordulhatsz.
2014. aug. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Lehet balhézni, a bótot még meg is büntethetik, de az ecetnek semmi baja, nyugodtan el lehet használni.
2014. aug. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tuti nincs semmi baja...
2014. aug. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem az a 200 forint fáj, hanem hogy kb. egy hónapja ugyanígy jártam. (Bár de, az a szaros kétszáz forint is fáj, mert nekem nagy pénz.)

Vásárlóként meg azt hiszem, jogom van nem lejárt terméket venni, és kiakadni, ha lejárt árut sikerül vennem.

Egyébként meg "te okos", képzeld, minden második nap ott megyek el a budaörsi Tesco mellett, szerinted egy darab ecetért csak úgy visszamennék?

Feleslegesen ne szellőztesd a szád, nekem legalábbis. kösz.

2014. aug. 5. 19:14
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

1 nem dobunk ki blokkot, amíg minimum nem bontunk fel mindent a vásárlásból

2 meg kell nézni a lejárati időt mielőtt bepakolsz a kosárba

3 hibák mindenhol előfordulnak, pláne ahol ennyi áru van

4 biztos lejárt? nem a gyártási idő van rajta?

2014. aug. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Na nemár. Az ecet, még ha fél éve is járt le, simán felhasználható.
2014. aug. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az ecet az egyik legyakarabban használt tartósitószer..pl: savanyúságok..tehát ha,"megromlana" akkor az ételek is tönkremennének..Egyébként meg a legtöbb terméken nem a lejárati időt tüntetik fel hanem a "minőségét megőrzi"..tehát utána is felhasználható max. a minősége nem olyan..de,ha nem akarod kidobni,vízkőoldónak még tökéletes..;)
2014. aug. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy ezt írom, de majdnem biztos vagyok benne, hogy te valamit nagyon benézel (pl. gyártási dátumot nézel, nem lejáratit..)


Ennek több oka is van:


1., Az ecet minőségmegőrzési ideje (tehát NEM lejárati ideje) is minimum 1 év.

2., A Tesco nem vesz át beszállítótól olyan árut, ami ne rendelkezne a minőségmegőrzési időnek legalább a 70%-ával.

3., Budaörs egy nagyon jó forgalmú áruház, kizárt dolog, hogy ott egy ecet le tudna járni. Elképzelhetetlen.

2014. aug. 9. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!