Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetesen mennyi az esélye...

23 hetesen mennyi az esélye hogy koraszülésem legyen?

Figyelt kérdés
már kb 1-másfél hete kezdődő elég erős hátfájásom van volt hogy az ágybol is alig tudtam megmozdulni egész nap fáj teljesen lent legalul fáj és ma olvastam utána hogy ez a koraszülés jele is lehet , most kezdődött a hizásom eddig 5és fél kg-ot hiztam
2017. szept. 29. 19:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
23 hetesen semmi esélyed koraszülésre, mert az még vetélés lenne. Amúgy miért nem mész ezzel orvoshoz?
2017. szept. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor valoszinu elvetélek? Holnapra van hozzá időpontom
2017. szept. 29. 19:34
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Ez annak a jele, higy terhes vagy és tágulnak a csontok. Baromira fáj.
2017. szept. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Egyébént a baba mozog rendesen , de várom hogy holnap vajon minden rendben van e..2 napja UHn rendben volt minden
2017. szept. 29. 19:43
 5/11 anonim ***** válasza:
81%

Nem kel itt pánikolni. Nekem több doki is mondta, TErhesen minden normális, kivéve a vérzés és a brutál erős alhasi görcsök, főleg ennyi idős terhességnél.


Hátfájás? Ugyan... én volt egy nap, hgoy felkeltem és nem bírtam járni... a könnyem is kijött, minden lépésnél... be is mentünk a kórházba, de közölték, hogy kutya bajom, nem vérzek stb... csupán lehet furán fekszik a baba. Belül is minden okés volt... ez csak terhesség :D A végére rájössz, hogy gyakorlatilag félholt is lehetsz az is normális ;)


Kitartás! Lesznek még cifrább dolgok is a végéig :D

2017. szept. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
Utolsó ☺ tök igazad van! Kérdező nyugalom, a stressz a legrosszabb...
2017. szept. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2017. szept. 29. 21:23
 8/11 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kérdező?
2017. szept. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hat lehet hogy azt mondja hogy normalis, lehet hogyha olyan akkor befektet vagy ad magneziumot. Azt mindenkepp kene.. nekem allandoan fajt valamim es gorcsoltem, 28 hetre szultem. Szoval doki mindenkepp
2017. szept. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ma voltam dokinál és ugye 3 napja volt egy Uh , amin minden rendbe volt ma megnézte a méhszájat és ma már nem is fájt a hátam ..viszont mire végeztem ismét családdal az IKEÁBAN a vásárlással megint ugyanugy fáj ..Azt mondta nincs baj pihenjek sokat , magnézium stb. Ha zárt méhszáj aaz jo ?
2017. szept. 30. 19:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!