Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normalia h iszonyi turelmetlen...

Normalia h iszonyi turelmetlenul várom a márciust, h menjek szülni?

Figyelt kérdés
Napok óta rámtört vmi izgalom , h látni akarom, fogni , dajkálni, szenvedni vele éjszaka. Lehet koze ennek ahhoz , h sokat vártunk rá? Még csak négy honapos vagyok. Ti is néha beszoktatok zsongni??
2017. okt. 1. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Én ma vagyok 12 hetes, de bele-belegondolok bár itt lenne már. Mondjuk nekem olyan szintű rosszulléteim vannak hogy alig élek. Ez a 3 hónap úgy leszívott, hogy úgy nézek ki mint aki "haldoklik". Fogytam, sápadt vagyok, semmi színem, erőm alig, utoljára egy műtétem után láttam magam ilyennek a tükörben.
2017. okt. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Én mai napig hányok heti 2-3x

De 13.hét végéig napi szinten. 44 kg voltam.

Most 47 re sikerult visszahízni :)

Elfog mulni kitartas.:)

2017. okt. 1. 18:50
 3/8 anonim ***** válasza:

Én èpp ellenkezôleg érzek:) Annyira imádok terhesnek lenni, hogy szeretnèm minél tovább élvezni ezt a csodás àllapotot.

Nekem is márciusra esik a szülés vàrhatò idôpontja.


Na egyet meg végkèpp nem várok, az éjszakázásokat:))) Második terhesség, az elsônél fogalmam sem volt mi vár rám, hát most már tudom:)

2017. okt. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Norman Bates ***** válasza:

14+3 vagyok ma, en inkabb a vasarlast varom nagyon, csak meg nem tudjuk, hogy kisfiu vagy kislany :(

Egy kerdesem alatt mar osszegyultunk paran Marcius/aprilisi kismamak:

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..

2017. okt. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kettes akkor veled maskepp van de persze mert tudod mi var rad 😊😊 boldog babavarast


Norman B ott vagyok elso naptol kezdve :)

2017. okt. 1. 20:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Én ugrálok aközött, hogy legyen már itt a kislányunk végre (már csak 8 hét - vagy kevesebb), meg aközött, hogy sose legyen vége a terhességnek, mert imádom az egészet, úgy, ahogy van. :)
2017. okt. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na ez az neha enis inkabb igy maradnek sokaig :)
2017. okt. 2. 07:42
 8/8 anonim ***** válasza:
Normális. Az eleje meg a vége brutál lassan telik. 2 hetem van a kiírásig, bármikor szülhetek, és úgy érzem, nem telik az idő.
2017. okt. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!