Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » En februarban vettettem el...

En februarban vettettem el sajnalatos modon a babamat edesanyam miat. Most probalkozunk nem jon ossze? Mi lehet a baj? Tesztek negativak

Figyelt kérdés

2017. okt. 2. 12:11
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
95%
Anyád miatt vetetted el a babádat, jól értettem? Hogy? Miért? Föl nem foghatom!
2017. okt. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Oo hat nekem edesanyammal nagyon komplikalt a kapcsolatom tudom hogy nem kellett volna meg ez csunya volt de sajnos mar megtortent nem tudok vele mit csinalni mar
2017. okt. 2. 12:20
 3/35 A kérdező kommentje:
Megjott de a tesztet negativak de kesett ugye es hogy valaki jart e mar hasonlo helyzetben
2017. okt. 2. 12:23
 4/35 anonim ***** válasza:
86%
Ha megjott es a tesztek negativak, nem vagy terhes es igen, sok no jar igy mert nem mindenki esik azonnal teherbe. Van aki rogton, de atlag 1 ev utan szoktak javasolni a kivizsgalast.
2017. okt. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
69%
Hogy mi van? Megjött, a tesztek negatívak és azt hiszed, hogy terhes vagy? Amúgy Anyukád miatt nem tudsz elvetélni, ezzel felesleges nyugtatni vagy idegesíteni magad.
2017. okt. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
70%
Vagy Anyukád kényszerített abortuszra? Utolsó voltam.
2017. okt. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Igen anyukam !en tudom higy nem vagyok terhes csak kerdeztem hogy mi lehet a baj !
2017. okt. 2. 12:33
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Vesszek meg ha értem. Anyádnak szülsz? Miben másabb most a helyzet, mint februárban lett volna? Felteszem ugyanaz a párod, külön éltek, mégis hogyan kényszeríthetnek egy független, felnőtt nőt abortuszra?
2017. okt. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
87%

Első vagyok. Ne haragudj, de azóta sem térek magamhoz. Kényszerített az abortuszra? Hány éves voltál akkor?

Ez ugye februárban történt. Mi változott azóta, hiszen csak hónapok teltek el, nagykorú lettél vagy mi?

Nagyon sajnálom azt, ami veled történt.

2017. okt. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
88%
Miért kényszerített rá?
2017. okt. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!