Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fél éve próbálkozunk a babóval...

Fél éve próbálkozunk a babóval, de az istenért sem akar összejönni. Tanács?

Figyelt kérdés
Ma voltam nőgyógyásznál, csinált hüvelyi uh-t, nem látott semmi rendellenességet. Hashimotos vagyok, ez nehezíthet kicsit
2016. nov. 7. 21:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
25%
Ha hasonló a hajszínem a paliddal, végülis:D
2016. nov. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

" Hashimotos vagyok"

Az meg mi?

2016. nov. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Kis vicces, ajánlatot kaptam már mástól is, hogy besegít ha nem jön össze, de köszi, maradok a páromnál
2016. nov. 7. 21:39
 4/16 A kérdező kommentje:
2esnek - autoimmun pajzsmirigy betegség
2016. nov. 7. 21:40
 5/16 anonim ***** válasza:

Akkor nyilván megbeszélted az orvosoddal és ő javasolt ezt-azt!

Vagy nem? Félév egészséges pároknál is normál idő.

De itt ezen az oldalon divat lett már 2 hónap után összeomlani és becsavarodni! Ma egy 4 hónapja próbálkozó borzolta a kedélyeket!

2016. nov. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Kérdeztem a dokit, semmi konkrétat nem mondott, csak ment a rendelés futószalagon. Mások tapasztalatai is érdekelnének
2016. nov. 7. 21:51
 7/16 A kérdező kommentje:
Összeomolva nem vagyok, csak szeretném már... Maholnap 28 vagyok, egy gyerkőcünk sibcs még, és nagyon jó lenne már
2016. nov. 7. 21:52
 8/16 anonim ***** válasza:
39%

Akkor keress másik orvost!

Olyat,aki figyel rád! Mert így lehet éveket is el fogtok szuttyogni az orvos nemtörődömsége miatt!

2016. nov. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ha további fél évig sem lesz eredmény, biztosan keresek egy jó magándokit
2016. nov. 7. 21:54
 10/16 anonim ***** válasza:
73%

Egy egészséges párnak, átlagban 5-6 hónap mire összejön a baba.

35 felett javasolják az orvosok, hogyha fél év próbálkozás után is eredménytelen a dolog akkor vizsgáltassák ki magukat. Mivel te még 28 vagy ezért egy évnél előbb nem szokták sürgetni a kivizsgálást.

És akkor is előbb a férfit szokták előbb, mert náluk gyorsabbak és egyszerűbbek a vizsgálatok, ha nála mindent rendben találnak jöhet a nő.

Próbálj ne rá görcsölni, ez is nagyban befolyásolja, és ne csak akkor bújjatok össze amikor a "nagy könyv" írja, hanem amikor jól esik.


Egyébként segíthet a cickafarkfű tea, éhgyomorra kell fogyasztani, napi 2 csészevel. Segíti a normál tüszőérést, a sárgatesthormon termelődést. Lehetőleg cukor, és édesítőszer nélkül idd, illetve csakis ovuláció előtt szabad fogyasztani. Terhesség alatt pedig már egyáltalán nem ajánlott, mert vérbőséget okoz, ez pedig vetéléshez vezethet!


Palástfüvet akkor ajánlják ha rendszertelen a ciklus, illetve ha peteérési problémákkal küzdenek. Segíti a méhnyálkahártya felépítését, erősíti a méhet, és jó hatással van a beágyazódásra is. Ovuláció után 2 csészével kell fogyasztani naponta.


És nem utolsó sorban a barátcserje. Jó hatásal van a sárgatest zavarára, valamint csökkenti a magas prolaktin szintet, ami a peteérési zavarokért felelős. Egész ciklus alatt szedhető.

2016. nov. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!