Van okom aggódni?

Figyelt kérdés
21 hetes vagyok és azzal ijesztett meg a barátnőm,hogy lent van a hasam. Ilyenkor már lent lehet?Én ugy tudtam ilye kor még köldök alatt van a méh,nem?
2017. okt. 3. 12:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyen baromságot, de mondjuk te is hülye vagy ha ezen beparázol, bocs.
2017. okt. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincsen.
2017. okt. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elsö baba,parázok én mindenen😕
2017. okt. 3. 12:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne halgass a barátnődre😂😂😂😂jo nagy baromságot mondott.
2017. okt. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Alapból lentről indul, hiszen a méhed lent van. Ahogy nő, persze jön feljebb, de az elején még mindenkinek lent van. Nyugi. :)
2017. okt. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez a lent van a has egy nagy baromság... Attól függ hol és hogyan fekszik a baba. De egyenlőre még a köldököd fölé se ment, tehát alap, hogy lent van. Teljesen független a szüléstől. Csupán azért mondják, hog ylehet összefüggés, mert sok baba szüléshez befordul és ettől olyan pózban van és úgy néz ki mintha leszállna a pocak, pedig van akinek már 30. hét előtt is lefordul a babája... Szóval no para :D


No meg az én példám, 33. héten képeken látszódott, hogy lentebb került a hasam megváltozott a formája is. Még is 40+6-ra indítottak, sőt a gyerek egyáltalán nem helyezkedett be, 12 óra vajúdás után sem ment lefele, nem is tágultam és még császár is lett, pedig nekem tényleg megvolt a leszáll a has történet :D


Boldog babavárást, és a barátnődnek üzenem idegesítsen mást... talán nem kéne rémisztgetni egy kismamát, pláne, mikor önmagunkat is rémisztgetjük a terhesség alatt... elég az..

2017. okt. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!