Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes terhes vagyok és a...

10 hetes terhes vagyok és a tüneteim enyhültek szinte alig vannak. Van okom aggódni? A 6. hét óta szinte mindennap volt hányás hányinger, de ahogy a 10. hetet betöltöttem ezek kezdenek múlni.

Figyelt kérdés

Volt már egy missed abo-om 8 hetesen, ezért is aggódok jobban.

Orvosnál múlt héten voltam 9 hetesen, akkor az orvos mindent rendben talált szerencsére.

Normális ha enyhülnek illetve elmúlnak így 10 hetes korban a tünetek?


2017. máj. 10. 07:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Elmúlni fokozatosan fog. De lesznek jobb és rosszabb napok, kicsit hullámzó az egész. Tendenciálisan viszont lehet, hogy már most enyhül, a "csúcs" a 8. hét környékén szokott lenni
2017. máj. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Nekem csak annyi volt a tünetem,h fàjó mell evés utàn puffadás.10 hét körül nekem is elmultak.De nem gondoltam semmi rosszra.12 hetessen a puffadás visszatért.Most vagyook 15 hetes.Hol van puffadàs hol nincs.Ez a màsodik terhességem.Az elsövel semmi tünetem nem volt.
2017. máj. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, ez teljesen normális. A 12.hétig a roszullétek akár még vissza is térhetnek.

Ettől függetlenül a magzat még egészséges, és minden rendben van. Nekem például, soha egész terhességem alatt nem volt terhestünetem, és mégis egészséges kislányom született, komplikációmentesen.

2017. máj. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 6-9-ig voltak ilyen tüneteim, 9 és fél hetesen szépen múltak, én is aggódtam, de nálam normális volt. Olvasatm olyat, akinél magzatelhalás miatt múltak el a tünetek, és beparáztam, de többnyire normális, ha 10 hét körül múlnak a rosszabb dolgok.
2017. máj. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

11+4 hetes vagyok. A 10. Hét óta kezdenek enyhűlni a tüneteim. Cicifeszülés is alábbhagyott, hányinger és szagundor se olyan rossz már, igazából én is a hullámzóval tudom jellemezni, mert ma reggel megint nagyon fáj a cicim. Tegnap reggel volt hányingerem, déltől pedig semmi bajom nem volt.

Néha én is nekikeseredek, de csak a jó dolgokra szabad gondolni. 17.-én megyek dokihoz. Utoljára 8+4 hetesen voltam, ráadásul akkor csak megmérte, megnézte a szívverést, nyomott egy homályos képet nekem és Ennyi volt az uh. 3 perc talán.

És azóta már lerágtam a 10 körmöm 😃

De amíg érzem a tüneteket, mégha enyhén is, akkor is bíztatom magam. 😊 Nyugi, és Boldog Babavárást kívánok. 😊

2017. máj. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak szerencsés vagy. Van, akinek abszolút semmi tünete nincs, van akinek 1-2 hétig tart. Nagyon sok kismama volt már a környezetemben, szinte mindenkinél másképp voltak ezek a dolgok, de mindenkinek egészséges babája született a tünetektől függetlenül. Én 16 hetes vagyok és már 11 hete tart a rosszullét. Két hete kicsit jobb, mint az elején, de még így is szörnyű és nem tudom élvezni a várandósságot. Ne aggódj és örülj :)
2017. máj. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A 10. héten elvileg normális, ha elmúlnak a tűnetek, de megértem, hogy igzulsz, nekem is volt missed ab, amikor egyik napról a másikra elmúltak a tünetek. :( Szóval az, hogy már normális, szerintem nem garancia semmire, ilyenkor megmarad a para...
2017. máj. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!