Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6hetesen nátha és torokfájás,...

6hetesen nátha és torokfájás, mit lehet szedni rá?

Figyelt kérdés
Nem vagyok lázas de nagyon rosszul érzem magam. Mit szedhetek terhesen? Orrcsepp kizárt?megfulladok
2017. okt. 4. 23:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
3%
Kérdezd meg, szerintem orrcsepp mehet, a lázcsillapító nem ajánlott a 12. hétig.
2017. okt. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
66%

Na, ezert ne itt kerdezz ilyet.

Keves az eu- is, bar en pont az vagyok. Amit az elso ir, annak pont az ellentete. Paracetamol tartalmu mehet, orrcsepp tilos.

2017. okt. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Itt egyebkent megtalalod minden gyogyszernek a betegtajekoztatojat:


[link]

2017. okt. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
A Nasivin Classic 0,5 mg/ml oldatos orrspray terhesség és szoptatás alatt csak gondos mérlegelést követően alkalmazható.
2017. okt. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
79%
Nekem is azt mondta a nőgyógyászom, hogy magas láz esetén paracetamol mehet, napi max. 1200 mg, orrcsepp nem ajánlott, kivéve a tengervizest.
2017. okt. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem gyorsan kellene ezzel valamit kezdened, míg be nem lázasodsz, mert az a babának is árt, ha már lázas vagy. Egyébként sz első 12 hétben nagyon könnyen felfázhatsz, megfázhatsz, könnyen lehetsz még pluszban beteg is. Szerintem inhalálj forró kamilla tea fölött, plusz a jól bevált módszerek, forró fürdő, aztán meleg takaróba bújás, izzadd ki a betegséget szerintem. Teát nem igazán javaslok... de házi leves forrón segíthet.
2017. okt. 5. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
3%
Nahát, nahát, első vagyok, nekem ezt az ügyeleten mondták, hogy a 12. hétig egyáltalán nem ajánlott semmilyen lázcsillapítót szedni, paracetamolt se, nyilván ha 40 fokos láza van valakinek, akkor muszáj. Lehet, nagyon rossz az ellátás itt budapesten és baromságokat beszélnek. Orrcseppböl meg van millioféle, nem lesz senkiknek baja mondjuk egy tengervizes orrspray-töl, de egyébként is mekkora hülyeség már azt állitani, hogy orrcseppet nem szabad terhesség alatt használni, amikor rengeteg összetevőből lehet választani, az orrcsepp nem egy hatóanyag hanem különböző készítményeknek az összefoglaló neve, amit az orrunkba kell fújni.
2017. okt. 5. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Szopogatosnak a tantum verdet, rengeteg meleg( nem forro tea, citrom, mez is ilyen nyalanksagok mehetnek bele. Az orrodba meg nyugodtan fujhatsz!! Lokalis keszitmeny, nem lesz tole semmi bajotok! En vegig hasznaltam sajnos, evek ota orrsugulas kinoz. Ha mocskosul faj a torkod paraceramolt vehetsz be. Eeeeees 2000 mg c-vitamin minimum!:) jobbulast
2017. okt. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
91%

7-es valaszolo emlitette a forro furdot...marpedig azt TILOS!!!Ugyanis a forro furdo alhasi verboseget okoz, az pedig vetelest.Nagyon fiatal terhes vagy a forro furdot keruld.

Bujj be az agyba, igyal meleg teat facsart citromlevel.

Jobbulast kivanok Neked!

2017. okt. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Na jó, szerintem kérdezd meg a dokidat, mert itt mindenki teljesen ellentmondoan válaszol.
2017. okt. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!