Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi történhetett? Menjek...

Mi történhetett? Menjek dokihoz, vagy ez természetes? Tegnap este az ágyban fekvén hirtelen nagyon nagyon erős szuró fájdalmat éreztem a hasam felső részén, a 28-29 hétben járok.

Figyelt kérdés
2008. okt. 21. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én a 26. héten vagyok, szintén tapasztaltam már ilyet ébredéskor. A dokim azt mondta, hogy a méhszalagok nyúlása vagy hirtelen mozdulat miatt van, nem kell aggódni.
2008. okt. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! tegnap én is hasonlóan éreztem magam, nagyon szúrt a hasam egész nap, majd estére már mozogni is fájt. Bementem a kórház ügyeletére éjszaka. Megvizsgáltak és kiderült,hogy minden ok csak a bébike beült egy olyan pontra ami nagyon szúrt, beszorította a kis kezét és boxolt:-) Azt mondta a doki, hogy amig csak szúr addig nincs gáz:-)Szóval én megnyugodtam. Remélem már neked is elmúlt és nem aggódsz tovább:-)

Szép babavárást!

26.hetes

2008. okt. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
megnyugtattatok, köszönöm...
2008. okt. 22. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!