Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ebből lehet agyi ödéma?

Ebből lehet agyi ödéma?

Figyelt kérdés
26 hetes kismama vagyok , ma voltam a dokimnál mivel ugyéreztem a baba keveset mozog plusz mintha a felső ajkamnál be lenne duzzanva szerencsére a baba jolvan az arcomra nem mondott semmit csak hogy ők nem látják ugy de én hipochonder vagyok ésarra gondoltam lehet agyiödémám van..lesz..nagyon félek
2017. okt. 10. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a dokinak nem hiszed el, akkor mi hiába is mondanánk, hogy nem az.
2017. okt. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért, ha a felső ajak be van duzzadva, az agyi ödéma tünete lehet? Én ilyenről még nem hallottam. Szerintem ne gondolj ilyenekre. Várandós vagy, ezt az állapotot azért az esetek többségében nem szokták elbagatellizálni. Én pl. epetájéki fájdalom miatt rögtön meg lettem ultrahangozva, megvizsgálva, vértesztet, vizeletet is szinte azonnal csináltak pont azért, mert várandóssal nem mernek kockáztatni. Szerintem ha baj lenne, továbbküldenének további vizsgálatokra.
2017. okt. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, csak a báttyám elvesztése után nagyon hipochonder vagyok és félek
2017. okt. 10. 20:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia, ne haragudj de nem a kérdésre válaszolok, bár már válaszoltam jó néhányra amit feltettél itt gyakorin ! Nem akarlak megbántani de ha így állsz hozzá mindenhez a terhességed alatt (minden pici tünetbe bele akarsz halni és mindenben a legrosszabbat véled felfedezni) elfelejted élvezni ezt a gyönyörű állapotot, sajnálom a testvéred de gondolom előre sem voltál ilyen.... Próbáld valahogy ezt kordában tartani mert megőrűlsz a végéig...a szülésről nem beszélve...
2017. okt. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nézd. Nekem a nővérem halt meg. De azóta született 3 babám. Nem tudom miért kell így állni dolgokhoz. Miért kellene neked is meghalni csak mert a bátyád meghalt? Szedd össze magad. Mi lesz veled ha meglesz a pici? Állandóan rosszul leszel majd ki fog vigyázni ra? Ennek így nem lesz jó vége...napi szinten teszed ide a kérdéseidet ahelyett hogy leülnél és átgondolnád az egészet. Nagy levegő és lépj az rajta. Nekem nagyon sok szerettem meghalt sajnos már. De az élet megy tovább. Tudom h bunkó amit írtam és kegyetlen de ilyen az élet. Annak a picinek egy ANYA kell majd nem pedig egy nyafogó állandóan rosszul levő ember. Tudommirol beszélek mert 5 lányom van. Nem egyszerű. Szval szerd össze magad és ne ide írogass hanem inkább menj sétálni. Élvezd ki a joidot. Gondolkozz szép dolgokon. Élvezd a természetet. És ne a hülyeségen jarjon az eszed ......
2017. okt. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!