Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetesen volt már elegetek...

Hány hetesen volt már elegetek a terhességből és szerettetek volna minél előbb szülni? Volt ilyen?

Figyelt kérdés
2017. okt. 13. 20:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

1. baba 38 hetesen

2. baba hát, 27 hetesen már elegem volt a terhességből, de szülni csak 37 hetes kortól akartam volna természetesen.

A babáim kivárták az idejüket. :D egyik 2 nappal jött előbb, a másik 1 nappal később, a kiírt dátumhoz képest.


Szerintem szinte mindenkinek van ilyen :D az utolsó hetek nem éppen a boldog panaszmentes babavárásról szólnak a legtöbb nőnek, vagyis biztosan van olyan kismama is aki utolsó napig élvezi, de szerintem ő a ritkább eset.

2017. okt. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én lassan 39 hetes vagyok, de valahogy mindig azt gondoltam, hogy már a 38. héten megszületik, de egyenlőre semmi jele. Eléggé kivagyok, nagyon nehéz volt az egész terhességem, szeretném , ha már a karomban lenne.
2017. okt. 13. 20:40
 3/11 anonim ***** válasza:

Első terhességemnél nem volt ilyen pont. Nagyon jól éreztem magam, jobban mint bármikor. Olyan fitt se előtte se utána nem voltam.

Mostani terhességemmel még csak 13 hetes vagyok, de teljesen kivagyok. A következő hónapokat szívem szerint ataludnam. Soha nem voltam ennyire fáradt, elcsigázott. De most hármas ikrekkel vagyok terhes, és sokkal nehezebb, nem is gondoltam volna, hogy ennyire. De szulni még nagyon sokaig nem szeretnék.

2017. okt. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Volt, a 36 héttől

38+6 on császároztak! Mar szinte az orakat is számoltam

2017. okt. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
10. héttől kb., 6. héttől vészes terhességi hányás szülésig, 36. héten császároztak.
2017. okt. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én 38. héttől éreztem ezt...Most vagyok 40+3, de eddig semmi, úgy néz ki jól érzi magát bent! :)
2017. okt. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Neeem nekem nem volt elegem.

Gondtalan várandósságom volt,minden percét imádtam!40+5 császároztak.hatalmas csapás volt nekem :(

2017. okt. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%

Nekem már most elegem van pedig csak 16 hetes vagyok. Vagyis inkább úgy írom, hogy jó lenne ha már túl lennék rajta és az első pár hónapon.

Nincs semmi tünetem, tényleg semmi mintha nem is lennék terhes csak jó lenne már túl lenni a nehezén. 3. baba

2017. okt. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az eleje volt nagyon nehéz, nagyon rosszul voltam, de akkor még inkább csak az 1. trimeszter végét vártam, hogy elmúljon, szülni még nem akartam, arra nem voltam kész.

Aztán a vége felé, hiába volt egyre nehezebb, azon imádkoztan, hogy 36. hétig húzzuk ki! De a 37. hét végére nagyon elfogytam, akkor már minden bajom volt. Magas vérnyomás és brutál vizesedés mellett a 39. hét végéig bírtuk, császár lett a vége.

2017. okt. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
45%
Semmikor. Imádtam az utolsó percig.
2017. okt. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!