Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tehetnék, hogy minél...

Mit tehetnék, hogy minél nagyobb eséllyel megmaradjon a babó? Ma teszteltem pozitívat. Volt már két vetélésem 2011-ben, és van egy kisfiam, aki 2009-ben született.

Figyelt kérdés
A vetélések után a dokim nem mondott semmit, hogy mitől történhetett. Vagyis azt mondta, hogy véletlen, meg előfordul...Nem is vizsgáltak ki. Annyi, hogy a cukrom és a pajzsmirigy hormonom jó. Én alacsony progeszteron-szintre gyanakszom. Amint tudok íratok fel progit. Tehetnék még valamit, hogy sikeres legyen ez a terhesség?
2013. márc. 18. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:
menj orvoshoz, és írjon utro-t, de szerintem meg is fogja tenni! egyébként pedig csak asok pihenést, az étkezést, a vitaminokat tudom javasolni, és semmi stressz:)
2013. márc. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én Duphastont szedtem, nekem segített. Reméljük semmi komoly!
2013. márc. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Timcsikusz ***** válasza:

szija

én is ezen aggódtam.nekem is volt 2 vetélésem.

ráaádsául az egész terhességem barnázással indult ami tulajdonképp végig kisért az előző hetekben.

nekem is utrogestant írtak fel és szigorú fekvést javasolt a doki.

nagyon nehéz ez az idő tényleg nem kívánom senkinek.

most már betöltöttem a 12 .hetet örülök mert csökkent a veszély remélem már nem lesz baj.

és ami fontos hogy tényleg ne stresszelj és sokszor begörcsöltem a stresz miatt.sok sikert!

2013. márc. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én a Femibion 800-at tudom ajánlani. Azt szedtem a terhesség tervezésénél (1,5 hónapig) + a terhesség első 3 hónapjában és minden rendben ment.

Úgy hallottam, hogy orvos tud felírni Ultragesten kúpot, ami segít abban, hogy a magzat megmaradjon.

De persze fontos a nyugodt, kiegyensúlyozott életmód és hogy egészségesen táplálkozz (minden nap gyümölcs és zöldség).

Jó babavárást! :)

2013. márc. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Minél előbb menj dokihoz, szerintem nem áratna egy kis hormonpótlás! Sikeres babavárást!
2013. márc. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 frászkarikaborsó ***** válasza:
Progeszteront kellene szedned, az megelőzheti a vetélést, ha progeszteron hiány miatt van. Ha nem emiatt van akkor most már semmit nem tudsz tenni. Mielőbb menj orvoshoz és irass fel progeszteront, az ártani nem fog ha szeded. Szívből kívánom neked, hogy megmaradjon a babád, de ha mégsem így lesz, akkor pedig endokrinológiai kivizsgálásra kellene menned, hogy a hormonjaiddal minden rendben van-e, a nőgyógyászok ehhez nem értenek.
2013. márc. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!