Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetesen ugy nezek ki mint...

18 hetesen ugy nezek ki mint masok 13-14 hetesen?

Figyelt kérdés

Ezt mar nem eloszor hallom és magam is látom, láttam hogy néztek ki ismeroseim, családtagjaim 18 hetesen, elso babaval. Nekem is elso baba, a meretek megfelelnek a kerdes csak az h nem fog tulsagosan hirtelen megugrani a hasam mérete? Érdemes kenegetni hatha kevesbe fog repedni a bőr , ha hirtelen megnőne?

Akik hasonlóképp voltak ,mikor néztek ki egyértleműen terhesnek?


2017. okt. 13. 20:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog egyik napról a másikra hirtelen óriásit nőni.

18 hetesen lapos volt a hasam, 24 hetesen kb mint aki nagyon bekajált vagy felpuffadt. 27 hetesen egyértelmű terhespocakom volt már, 34 hetesen már közelített az átlagoshoz, hétről hétre sokat nőtt 24 hetes korom után. Nem lett striám. Második babám látszott 18 hetesen és 22 hetes korra egyértelmű terhespocakom volt, 27 hetesen úgy néztem ki mint az elsővel 34 hetesen, de kereken ugyanakkora volt 39 hetesen a haskörfogatom, mint első babámmal, szóval lelassult a növekedése.

2017. okt. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ja, azóta sincs striám, szerencsés vagyok, úgy látszik ezt örököltem. Ez genetika.
2017. okt. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Első babánál kb 6hónapos lehetett a pocaklakó amikor megkérdezték , hogy babát várok? Hirtelen pocaknövekedés 8. hónapban volt.

Most a második babánál 19 hetesen kezd látszódni a pocak.☺ Amíg velem egyidős kismamáknál már egyértelműen látszik.

2017. okt. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem speciel nagyon gyorsan látszott! 8 hetesen már rákérdeztek, mert nagyon vékony vagyok és nagyon durván puffadtam. Annak ellenére, hogy korán látszott a hasam, mind a két alkalommal ledöbbentek a kórházban, amikor szülni mentem, hogy mennyire pici a hasam :)
2017. okt. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

4# es ,ennek abszolut nincs koze az alkathoz ez biztos. Mert akkor mar nekem is 8hetesen latszodni kezdett volna.

45 kg voltan 6napja.:D

Szval ez nem allta meg nálam a helyét egyáltalán.:)


Koszonom a valaszokat. En most nezek ki ugy mint aki nagyon bekajált. Estére szep nagy a hasam de reggelte ez mindig elmúlik. Gondolom lehet h puffadok estére vagy nem is tudom.

Mozogni már érzem. Bár ezt vmiért nem hiszi a védőnő. Talán mert kicsi a hasam? Es akkor nem érezhetem???:O

2017. okt. 13. 21:25
 6/10 A kérdező kommentje:
Anyukam es a huga se lett striás , remélem én sem leszek. Jó lenne ha ezt orokoltem volna anyutol nem csak a makacsságát és rendmániáját😂😂
2017. okt. 13. 21:26
 7/10 anonim ***** válasza:
Én a 36 hetes nst-n egy helyiségben voltam a 24 hetesekkel, mikor vért vettek tőlük, szinte mindegyik nő hasától kisebb volt az enyém :D
2017. okt. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogyan fekszik a baba, én 36 hetesen néztem ki úgy mint más 4-5 hós terhesen, nem is lett semmi striám.
2017. okt. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is nagyon vékony testallatú vagyok.Mikor a kislányomat vártam 45 kg voltam,a végére 48.Kislányom 36.hétre született de még ekkor sem lehetett nagyon azt mondani rám,hogy baba van a pocakomban.Csak ha nagyon feszes felsőket hordtam,de az meg nem volt kényelmes.Most született a kisfiam,vele 47 kg voltam a terhesség elején,végén 51 kg.Ő jóval a 40.hét után született és akkor már azért látszott.34 hetesen volt akkora a pocim mint átlagban egy 18-19 hetesnek.3 hét alatt viszont nagyon sokat változott.37 hetesen már nem tudtam volna letagadni,hogy babás vagyok.
2017. okt. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Legalabb tudom h nem gond. Koszi.:)) remelem azert nem lesz tul pici baba
2017. okt. 14. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!