Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Állhat fenn terhesség erős...

Állhat fenn terhesség erős menstruáció mellett?

Figyelt kérdés

Azóta hogy együtt voltunk háromszor jött meg teljesen normálisan, sőt, a legutóbbi még erősebb is volt és 7 napos volt (egy nappal hosszabb mint szokott). Ez ugye vinné a kicsit is? Még az elején, a 6-7.hét körül csináltattam tesztet, az negatív lett.

De mostanában sűrűn szédülök és van hányingerem, ráadásul wécére is gyakrabban járok mint szoktam. A hasamon semmi nem lázik, mert alapból van rajta felesleg, ami nem változott. (Most járnék a 16.hét körül, nem tudom annak hogyan kéne kinéznie, ez amúgy is változó minden nőnél.)

Szerintem csak bemesélem magamnak a tüneteket, vagy az idegesség okozza, de a múltkor olyat olvastam hogy valaki hónapokig menstruált terhesen, ilyen tényleg lehetséges? Vagy az valami gyengébb pecsételés lenne?



2017. okt. 16. 17:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Negatív teszt és erős mensi, 100%, hogy nem vagy terhes. Sőt ilyenkor már hébe hóba éreznéd is a babát.


Azok akik Menstruáltak terhesen, maximum pecsételés volt nekik, de normál vérzéssel sőt erőssel szinte teljesen kizárt! Főleg aki "mensi" ellenére terhes annak a teszt ettől függetlenül kimutatja.


Biztos nem vagy terhes, esetleg bemeséled, vagy a hormonjaid változnak és attól vagy furán. De baba ott nincs.

2017. okt. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ment a zöld kéz!:)
2017. okt. 16. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!