Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhességi teszt mikor jó?

A terhességi teszt mikor jó?

Figyelt kérdés

Visszatartott vizelet is ugyanolyan jó eredményt mutat? Reggeli vizeletből kell de ha délben kelek fel én első vizeletből is jó?

Illetve olvastam ha sok vagy kevés vizelettel történik álpozitív eredmény születhet. Nehéz akkor eltalálni mennyi a megfelelő mennyiségű vizelet hozzá?



2017. okt. 6. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A koncentrált vizelet a lényeg. Ez ébredés után ad legrealisabb képet. De nekem pl 5 napos késésnél délután is olyan erős lett, mint reggel. Álpozitív nem nagyon van, maximum néhány ritka ciszta okoz olyat, de erről is csak itt olvastam. Ha két csíkos a teszted, terhes vagy.
2017. okt. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha már késik, akkor bármelyik napszakban mérhető, nekem pl mintkét terhességem a nemvárt napján délután derült ki, sokadik pisiből, határozott pozitív lett. De nyilván a legbiztosabb az ébredés utáni első vizelet, amikor már órák óta nem pisiltél. el kell olvasni a tájékoztatót, ha bele kell tartani pár másodpercig, akkor teljesen mindegy hogy kevés vagy sok pisiből csinálod, ha cseppentős, akkor meg le van írva hány csepp kell, azt sem tudod túladagolni, ha betartod. úgyhogy maga a mennyiség nem fog fals eredményt adni, csak akkor lehet fals eredmény, ha nem tartod be az utasítást.
2017. okt. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nincs baba:)
2017. okt. 8. 00:24
 4/4 anonim ***** válasza:

A terhességi teszt 99%-ban jó. A többi hiba user error :)


Ha pozitiv akkor szinte teljesen biztos hogy terhes vagy, hacsak nincs brutáldurva cisztád. Ha negativ akkor viszont fennáll a lehetőség hogy korán teszteltél. Én terveztem a babát igy mértem a hőmet és innen tudom hogy nem középidöben hanem 10 nappal később volt ovulàcióm. Igy ez a ciklus ennyivel hosszabb lett, hiába teszteltem volna igy meg 1 hetes késésnél is negativ lett volna. Most meg 3 pozitiv teszt van. Ha nem jön meg ismételd meg reggeli pisivel (vagy amikor felébredsz délelőtt)

2017. okt. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!