Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt mar valakinek olyan,...

Volt mar valakinek olyan, hogy terhesseg alatt not a hematoma?

Figyelt kérdés
2017. okt. 16. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem. Folyamatosan véreztem tőle,mégis nőtt, hiába "ürült" közben. Én elvetéltem, sajnos műteni kellett. Remélem veletek minden rendben!!
2017. okt. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem nem verzik es nem is barnazok tole viszont jobb oldali szarvban van es 22*32 mm. A bal oldali szarvban meg 14 mm az embrio. Legutobb mikor barnaztam be mentem az ugyeletre es ott mondta a doki h. 16 mm hematoma. Kaptam utrogent es most meg meg no. De semmi verzes nincs.
2017. okt. 17. 09:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen,sajnos voltam. :( 8 hetesen keletkezett,akkor elkezdtem vérezni,utána fekvés mellett ürült folyamatosan,de ahogy nőtt a méhem,nőtt a heamatoma is,mellette a babával.minden rendben volt,aztán 18 hetesen elöntött a vér,és azonnal meg kellett műteni.. :( borzasztó érzés volt,mert a babám akkor is jól volt,mikor altattak is éreztem,ahogy rugdalózott,de azt mondta az orvos,hogy itt már nem a babát fogja nézni,hanem engem,mert el fogok vérezni,ha tovább engedi a terhességet. :(
2017. okt. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ó,sajnálom. Egyes vagyok! Akkor mi lett a picivel??
2017. okt. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De mire kaptál utrot kérdező? Hisz az progi pótlás! :O Vagy progi hiányod is van??? A hematoma egy vérömleny, ami jó esetben felszívódik magától, vagy kiürül. De ha nő, az nem jó jel. Nem mondták, hogy lehet vérezni fogsz?
2017. okt. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha tőlem kérdezted h mi lett a picivel,hát sajnos neki 18 hetesen esélye se lett volna,ráadásul én annyira véreztem,h életbeszélybe voltam,igy nem császároztak,hanem kapartak. 😭😭😭😭 császárra nem v idő.
2017. okt. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Most futottam ebbe a kérdésbe. Én 9 hetes vagyok. 5 héttől jelen van egy nagy hemathoma. Nem lett kisebb,sőt picivel nagyobb. Bába növöget szépen. Rettegek ,hogy mi lesz a babával. 😐😐
2017. nov. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!