Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valakinek POZITíV történet...

Van valakinek POZITíV története úgy, hogy szabálytalan petezsákkal kezdődött a terhesség?

Figyelt kérdés
5hét 6 napnál picit csúcsos a petezsák. Természetesen mondta a doki, hogy ebben szakaszban nem garantálhat a jó kimenetelű terhességért, de azt sem mondja, hogy nem sikerülhet jól. Negatívat olvastam eleget már, azzal tisztában vagyok, hogy rossz is lehet, csak egy picit reményt szeretnék, hogy jó is...

2017. szept. 21. 20:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 4 hét pár napnál még szabálytalan volt a petezsák. Pár nap múlva pedig már szép szabályossá vált.

Szurkolok!

2017. szept. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

Nekem hosszúkás volt. Most 26 hetes kismama vagyok.


Egyébként az, hogy csúcsos, kerek, tojás alakú, hosszúkás... még nem jelenti azt, hogy baj van, egész addig amíg szabályos széle van. Attól is függ, hogy milyen szögből látja az ultrahang.


Akkor van gond, ha a nem szabályos alatt azt értik, hogy szabálytalan, nem éppen széle van.

2017. szept. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*nem ép széle van.
2017. szept. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ikrekkel voltam várandós. A 6 hetes UH-on vették észre, hogy két szívhangunk van, de közölték, hogy inkább csak egy gyerekre gondoljunk, mert a másik szabálytalan petezsákban van, és valószínűleg fel fog szívódni... Nem így lett. Mindketten megmaradtak; de sajnos csak a 20. hétig; mert méhszáj elégtelenség miatt mindkettejüket elveszítettük sajnos... De ha ez nincs, akkor szabálytalan petezsák ide vagy oda; mindkét gyermekünk itt lenne...
2017. szept. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Els ő terhességemnél banán alakú volt a petezsak. Doki két het múlva kontrollra hívott, mert aggódott. Most a 4. szülinapi buliját szervezi a kis tulelo. 😁

Második terhességemnél 6. héten két tankönyvi és egy szabálytalan petezsak. Most vagyok 10 hetes, egészségesek egyelőre, se vérzés semmi. A szabálytalan alakú is kikupálódott. 😊

Nekem azt mondták, hogy azért gond a szabálytalan alak, mert nem jó bent a nyomás. De ez nem azt jelenti, hogy minden ilyen baba elmegy. Em vagyok erre a jó példa.

2017. szept. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, jó olvasni a sikeres történeteiteket. Tisztában vagyok azzal, hogy ez semmmire nem garancia, hiszen ahány terhesség, annyi féle, de egy nemrégi missed ab után szükségem van egy kis pozitívumra is. Lehet, hogy így egy kicsit könnyebben elalszom ma.
2017. szept. 21. 21:00
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
6 hetesen egy szabályos és egy szabálytalan petezsák, most mindkét 4 hónaposom bent alszik a kiságyban:-)
2017. szept. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Kedves kérdező. Érdeklődők hogy mi lett a vége a tortenetednek?
2019. jún. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A kezdeti félelmek után kiderült, alaptalan volt az aggódás, a terhesség rendben zajlott, most 1 éves a pici lány :)
2019. jún. 3. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!