Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ciklus 5ik napján tehát mensi...

Ciklus 5ik napján tehát mensi utáni együttlétből lehet baba? 6 nap elteltével szúrkálás?!

Figyelt kérdés

Sziasztok

Tudom, hogy nem vagytok orvosok meg nem láttok belém stb stb :)

De kíváncsi lennék a Véleményekre tapasztalatokra!


Kb 35 napos a ciklus.

5ik nap voltunk együtt.

Majd rá 6 napra tehát a 11ik ciklus napon éreztem szúrkálásokat.


Valaki járt már így?



2017. okt. 19. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:
35 napos ciklusnál nem lehet baba az 5. napi együttlétből, mert az ovuláció is majd csak a 20-21. napon lesz. Még a Holdban van az is...
2017. okt. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a closty lerövidítette a ciklusom.

Mondjuk én kaptam mást is

5 nap az hamar van szerintem is

2017. okt. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

5. napon még menstruál az ember Ha neked kevesebb napig tart és ilyen hosszú a ciklusod, akkor meg hormongondok vannak és jó lenne dokihoz menni... Ovuláció meg 5. napon halál biztos, hogy nem történik meg. Esetleg, ha valamilyen oknál fogva rövidebb ciklusod lenne most, amit ugye még nem tudhatsz, akkor is max az ovuláció előtt állsz és azt érzed.


Ha meg esetleg előző ciklusból estél teherbe, közel a mensihez, ami viszont lehetséges, ha elhúzódott a beágyazódás, akkor nyilván kevesebb vérzésed volt és lehet már terhesség miatt szurkál, de ez is olyan ritka eshetőség, mint a fehér holló.


Ha szimplán tippelnem kéne azt mondanám, pár napon belül lesz ovud.


Kitartás, és legyetek együtt, gondolom babát szeretnétek. De azt tudd, hogy a 35 napos ciklus nem túl nyerő :S

2017. okt. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Voltam dokinál ott elvileg minden rendben van.

Hát szerintem is hatalmas nagy csoda kéne h ebből terhesség legyen.

Általában szoktam is érezni az ovulációt.

Csak most furcsálottam ezt a szúrkálást, nem tudtam hova tenni.

Ovuhoz korai, beágyazódáshoz meg hát igencsak kicsi az esély. :)

Extra peteérés is igencsak ritka.

Nah majd kiderül hamarosan..

2017. okt. 19. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!