Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Görcsöl a bal oldalon a...

Görcsöl a bal oldalon a méhemnél és az alhasnál. Mitől lehet? Valami gond van?

Figyelt kérdés
Az előbb fürödtem,utánna rá 5percre elkezdtem görcsölni.Pedig nem volt meleg a víz,és bele se ültem a kádba.
2010. máj. 29. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
hány hetes vagy?
2010. máj. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
28hetes
2010. máj. 29. 20:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem folyamatosan van, de nekem az üléstöl, néha csak egyik oldalon néha az egész méhem, néha egy magnézium használ néha 2-3 csak. Néha meg nem görcsöl. nekem az üléstöl jön. Az orvos megvizsgált,m incsenek méhössze húzodásaim, ez mind attól van nekem, hogy az also háromszög rész nem kap elég vért. De nekem nem múló görcs, ez jön és görcsbe maradok, fáj nagyon olyankor. Doki szerint a méhem nyom valamit ülés közben és nem kap az alhasam ilyenkor elég vért.

Ha múlo görcs, vagy is jön és rendszeresen vissza jön, akkor fájás, de nem korai még elöfájásnak?

Vegyél be magnéziumot. Ha úgy érzed akkor inkább menj el ügyeletre.

2010. máj. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már nem görcsölök,de nagyon megijedtem.Nem lehetett attól,hogy a baba nyomott valamit?Ha megint előfordul felmegyek az ügyeletre.
2010. máj. 29. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!