Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megszakításos módszer, lehetek...

Megszakításos módszer, lehetek-e terhes?

Figyelt kérdés
1 hete a barátommal megszakításos módszert alkalmaztunk, bőven időben kivette. Elvileg csak jövőhéten leszek a termékeny időszakomban. Viszont a szex után már másnap elkezdett fájni/szúrni a méhem és a derekam. Lehet hogy csak megsérült a méhszájam? Ilyen hamar csak nem lehetnek jelei a terhességnek... Tegnap csináltam egy tesztet, az negatív lett, de tudom, hogy még túl korán van tesztelni.

2017. okt. 22. 23:57
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
esélyes, hogy valami std-t kaptál
2017. okt. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

A megszakítás nem védekezés, az előváladékkal bejuthat bőven életképes sperma. És nem csak a termékeny időszakban lehet teherbe esni.

A terhességnek viszont nincsenek másnap tünetei, ahhoz heteknek kell eltelni.

Ha valóban nem akartok becsúsztatni egy babát, akkor egyrészt tessék normálisan védekezni, másrészt olvasgassatok kicsit a szexről meg a fogantatásról, mert eléggé el vagytok tévedve.

2017. okt. 23. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

Lehet, hogy elkaptál tőle valamit. Gondolom, nem te vagy az első nője, akit gumi nélkül kefél.

Ez még nem zárja ki, hogy terhes legyél.

Ha nem most, akkor legközelebb. Mert sok buta liba azt hiszi, hogy ha így elsőre nem esett teherbe, akkor soha nem is fog, és rendszeresen dugnak gumi nélkül, legfeljebb "kiveszi időben". Tudod, peteérés alatt védekezés nélküli szexből se lesz mindenki elsőre terhes.

Ha gumira nincs pénz: abortuszra lesz?

2017. okt. 23. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
De miért szakítjátok meg? Így valamival kisebb az esély a babára.
2017. okt. 23. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én sem hiszem, hogy terhes tünetek, inkább valami fertőzést kaphattál el tőle. A fiúk sokszor tünetmentesek, mégis hordozók.
2017. okt. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szóval menstruációkor szexeltetek? DE miért nem védekeztek ha nem akartok gyereket?
2017. okt. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen, h megszakításos módszer, a megszakítás nem védekezés, ahogy elôttem már írták. Ha gyereket akartok, csináljátok rendesen - nyilván nem akarsz, mert nem itt paráznál a hülyeségeddel -, egyébként meg szedj tablettát vagy rakass fel méhen belülit, ha már a pasid nem húz gumit.
2017. okt. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a pozitív/negatív válaszokat! Tudom jól, hogy ez felelőtlenség volt, de ez van, megtörtént ezen már nem tudok változtatni, legközelebb biztos gumival fogunk védekezni.

Többen is írtátok, hogy lehet elkaptam tőle valamit. Ha igen, mit? Ez minek a tünetei lehetnek? Valami gyulladás talán?

2017. okt. 23. 12:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy elkaptál valamit, lehet csak túl heves volt. Ha annyira szeretnétek gumi nélkül csinálni, akkor kezdj el bogyót szedni, és nem lesz gond.
2017. okt. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!