Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg ekkora baj h nem...

Tényleg ekkora baj h nem szedem rendszeresen a terhesvitamint?

Figyelt kérdés

Elevitet szedtem es folsavat minden nap a 13.hét végéig. Azóta heti 2 szemet veszek be az elevitbol.

Amugy vasat szedek mert verszegeny vagyok meg magneziumot.

Neha bekapok egy kalciumot vagy D vitamint.

Sogornom kerdezte h szedem e es mikor ezt meseltem neki verben forgott a szeme h ezt h tehetem. Mert vagyok ilyen buta hat azt szedni kell vegig meg szoptatas alatt is.

Szoptataskor tervezem is szedni rendszeresebben. De most nem erzem azt h fontos lenne minden nap. Egeszsegesen taplalkozom. Eszem gyumolcsot es zoldseget is minden nap. De igy is szinte megharagudott h nem szedem..

Ti vegig szedtétek?

Én úgy erzem ez nem jogos.

Nem is azt varom h velem "szidjátok", mert amugy rendes no , joban vagyunk.

Inkabb az erdekelne ki meddig szedte és vajon rosszul csinálom?:/ köszi


2017. okt. 23. 11:50
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:
Ja és 20hetes vagyok
2017. okt. 23. 11:51
 2/41 anonim ***** válasza:
88%
Orvossal beszéld meg, hogy jó, és fogadd meg a tanácsát, ezért tanult annyi évet, hogy segítsen. És fokozatosan szokj hozzá, hogy a sógornő/szomszéd/egyéb mindenki/ beleszól mindenbe/leszól mindenért - semmi se lesz jó, ahogy te csinálod.
2017. okt. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:

Igen. Ezt anyukám mondta, h ehhez szokjak hozzá és ha röviden akarom letudni mindenre helyeseljek es csináljam ugy tovabb ahogy szerintem helyes.

Az orvosom még nem kérdeztem de hnap megyek pont hozzá, akkoe megkerdezem!

2017. okt. 23. 11:58
 4/41 anonim ***** válasza:
37%

A magzatvédő vitamin szedédének szükségességéről megoszlanak a vélemények a szakemberek között is, úgyhogy úgyis neked kell eldönteni, hogy szeded-e. Én a sógornőddel értek egyet, minden nap szedtem, végülis hátránya nincs, előnye meg lehet, hogy van.

Inkább a D vitamin és kálcium bekapkodását kellene az orvossal megbeszélni.

2017. okt. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
56%

Dehogy kell szedni! Csak hizol tole te is meg a baba is.

Tok jol csinalod!

2017. okt. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:

4# heti 1x szedem a kalciumot es a D vitamint se nem sok se nem keves. Ezt megbeszeltem.mar vele amikor a vasról esett szó. Csak akkor még szedtem az elevitet így erről nem beszéltünk.

Persze tudom, h nem árt ha mindennap szedem végig. De aznap amikor beszedem igyis mindig hányok és vhogy ebből elegem van.. beszedem es ra 1 orara a wc felett hajolok.

Engem az erdekel az art e ha nem szedem rendszeresen. De ezek szerint megoszlanak a vélemények. Köszi :)

2017. okt. 23. 12:11
 7/41 A kérdező kommentje:

Utolsó. Koszonom

Igazabol nem híztam tőle , mert hasmenesem volt sokáig meg hánytam is.:)

De ezt mar hallottam h van aki hízik tőle, ha hajlamos rá.:)

2017. okt. 23. 12:13
 8/41 anonim ***** válasza:
82%
A 12.hét után már en is csak heti 2-3szor vettem be. Egészséges babát szültem..!
2017. okt. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
2017. okt. 23. 12:25
 10/41 anonim ***** válasza:
Én csak a 12. hétig szedtem az elevitet. Utána maltofert vègig és mellé magnéziumot, d vitamint, kalciumot és magneb 6-ot.
2017. okt. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!