Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megírná valaki, hogy Miskolcon...

Megírná valaki, hogy Miskolcon a Megyeiben hogy zajlik egy programozott császár?

Figyelt kérdés
Mindenre kíváncsi vagyok. Mennyivel hamarabb feküdtél be? Van-e beöntés? Milyen érzéstelenítőt kaptál? Utána mikor adják oda a babát? Stb. SZóval minden érdekel. Köszi.
2010. máj. 29. 22:08
 1/4 anonim válasza:
Szia!Én 2006-ban szültem a semmelweisben,tehát az ottani tapasztalatokat írom.Azt hiszem 3 nappal előtte fektettek be.Kaptam beöntést, megborotváltak ( én már nem értem el :-( ) és epidurálist.Semmit nem éreztem,nem vártak fájásokat.Kivették a babát, elvitték 2 fallal odébb,elintézték rajta amit kell és már hozták is vissza.Rögtön megpuszilhattam,megnézhettem.A férjem is bent volt.
2010. máj. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én 2hete szültem császárral, bár Nekem volt előtte szülés indítás, mondván, próbáljam meg, hátha...

Előző este bevittek a szülőszobára, ahol kaptam méhszájtágítót! Hajnalban kaptam meg a beöntést, borotválni nem kellett, mert itthon megcsinálta a férjem! Bekötötték az oxitocint, aztán jöttek a fájások, de nem tágultam! Amikor már megvolt a hely a műtőben, bekatétereztek, aztán jött egy műtősfiú, átpakolt egy másik ágyra, és feltoltak a műtőbe! Ott megkaptam az epidurált, amitől kb egy percen belül "lebénultam", aztán kezdték a műtétet! Látni nem látsz semmit, csak hallasz. Nekem ott ült a férjem a fejemnél, és végig beszélt hozzám!

Mindent egybe véve nem egy fáklyásmenet, de amint meghallottam felsírni a babámat, mindent elfelejtettem! Akkor csak annyira hozzák oda a babát, amíg megnézed, és megpuszilhatod, aztán elviszik.

Mikor kész lettünk, levittek az őrzőbe, ott 24 órát kell tölteni, de közben kihozzák hozzád a babát, hogy próbáld meg cicire tenni!

Ha letelt a 24 óra, átvisznek kórterembe, és onnantól veled van végig a baba.

2010. jún. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Ezek szerint, akkor a császárnál is bent lehet a férjem? Eddig úgy tudtam, hogy nem. Bár a dokit még nem kérdeztem. Az epidurális után mennyi idővel lehet felkelni?
2010. jún. 1. 21:45
 4/4 anonim válasza:
20:57-es vagyok.Nekem reggel 9:15 kor volt meg a fiam és másnap hajnali 5 kor jöttek,hogy keljek fel.Na az maga a pokol, nekem legalább is.Elkezdem köhögni és azt hittem szétszakad a hasam.El kellett menni a csapig,megmosni az arcom stb. Addig mellettem volt a nővér és mondta,ha rosszul vagyok,vagy hányni kell szóljak.nem volt semmi hál istennek.Utána mondta szedjem össze a cuccaimat és vigyem át a másik szobába,ahol már a gyerekkel leszek.
2010. jún. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!