Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől függ hogy a nőgyógyász...

Mitől függ hogy a nőgyógyász is tud-e táppénzre venni vagy csak javaslatot ad ami alapján a háziorvos ir ki? Dunakeszi sztk

Figyelt kérdés
2017. okt. 25. 11:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Hm? A háziorvos ír ki táppenzre a nőgyógyász javaslatára. Ez így van, nem függ semmitől. Nőgyógyász nem írhat ki.
2017. okt. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Csak mert többen irták hogy a nőgyógyász vette táppénzre és ő adja a táppénzes papirokat is....
2017. okt. 25. 11:32
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Én is úgy tudom, h a nôgyógyász javaslatára a házi orvos ír ki. Nálam is így történt.
2017. okt. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mitől függ, de nem egységes a gyakorlat. Én költöztem terhesség alatt és háziorvost is váltottam. Ahol kezdtem a terhességet ott a háziorvos tartott táppénzen a nőgyógyász javaslatára, ahol befejeztem ott meg a terhesgondozóban lévő nőgyógyász tartott táppénzen.
2017. okt. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is nőgyogyász alapján ìr ki a házi doki táppénzre.
2017. okt. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
46%
Táppénzre kizárólag a háziorvos vehet. Ő megteheti saját döntése alapján is, de ha szakorvos javaslatot ad, akkor az alapján köteles keresőképtelen állományba venni.
2017. okt. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
42%
Ahhoz képest, hogy nem lehet, engem 5 hónapig tartott táppénzen a nőgyógyász.
2017. okt. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nálunk (nem Dunakeszi) a helyi lakosokat tudja a terhesgondozó táppénzre venni. Akik mashol laknak, azok igazolást kapnak és háziorvos írja ki őket. Nem tudom, hogy máshol mi a rendszer. De én örülök, hogy a hazidokihoz kell menni a tp-s papírért, mert rugalmasabbak sokkal. Szigorúan feküdnöm kell, férjem meg ossze-vissza dolgozik, könnyebb a háziorvoshoz menni a papírért.
2017. okt. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
62%
A nögyogyásznak rà kell irni a papirodra hogy Non pot,ez alapjàn vesz a hàziorvos tàppénzre.
2017. okt. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
55%
a "non pot" annyit jelent, hogy folyamatosan javasolja a táppénzte a nőgyógyász. vagyis elvben nem kell 2hetente megjelenni a háziorvosnál, ha ez rajta van a javaslaton.
2017. okt. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!