Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Újpesten vagy Dunakeszin...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újpesten vagy Dunakeszin ajánlana valaki olyan nőgyógyászt aki szülő nélkül felír fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés

2012. júl. 27. 16:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

akárhogy nézzük, kiskorúnak csak szülői beleegyezéssel lehet!

nem kéne olyan korán kezdeni amúgy se, szóval teljesen logikus, legalább kiskorúak ne fűvel fával.

2012. júl. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
HAJRÁ ÚJPEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. júl. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

# 2/2 Időpont ma 16:57


Hajráá!! :)

2012. júl. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Első: szó sem volt kiskorúakról. Nekik biztos, hogy nem írna fel a doki tablettát, mivel kiskorúak a 14 alattiak.


Fiatalkorúaknak minden további nélkül kiírnak tablettát, ha legalább 3 éve rendszeres menstruációja van.

2012. júl. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
4. azért gondoltam h kiskorú, mert különben nem tenné fel a kérdést. nagykorú meg már csak tudja, feltételezem.
2012. júl. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok mellesleg :)
2012. júl. 27. 18:50
 7/12 anonim ***** válasza:
40%

Első voltam, hasznos választ adtam.

Ha tudnál olvasni és normálisan értelmezni szövegeket, rájöhetnél, nem kifejezetten a te esetedre értettem a fűvel fávalt, hanem arról írtam, azért is jó h fiatalok nem írathatnak fel fogamzásgátlók maguk, h ne lehessen fiataloknak is fűvel fával olyan könnyedén leállniuk.

Szóval kisfiam/kislányom, moderáld magad, a szüleid elfelejtettek megnevelni, csókoltatom mindkettőjüket. És mellesleg azt sem tudod, hány éves vagyok, szóval jobban tennéd ha visszafognád magad és te kussolnál, elkényeztetett senkiházi taknyos kölyök. Menj vissza játszani a babákkal és a macikkal és ne felejts el ma megnézni még az Esti mesét!

Már ebből is látszik h csak a szexre korlátozódnak a képességeid h a hozzászólásomat értelmezni, elolvasni se tudod normálisan és emberi hangnemben válaszolni se tudsz. Jól el kéne verni a feneked, talán észhez térnél és megtanulnál viselkedni. Még tessék szépen anyucival és apucival menni a doktorbácsihoz!

2012. júl. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: nem tudom, hogy ez nekem, vagy a kérdezőnek szólt-e, de ha nekem, akkor jó mélyre ásd el magad, mert én semmi sértőt nem írtam. Arról nem én tehetek, hogy nagyon okos "felnőtt" létedre a kiskorú fogalmával sem vagy tisztában, és a válaszomból sem esett le, hogy más a kiskorú és a fiatalkorú.

Én a helyedben nagyon szégyellném magam, amiért ekkora suttyó vagyok "felnőtt" létemre!

2012. júl. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Amúgy én is csókoltatom a kedves szüleidet, úgy látszik, hogy egy jó nagy semmit hoztak össze. Attól, hogy "felnőtt" vagy, még egy igazi nagy gyökér!
2012. júl. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
kis k*
2012. júl. 28. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!