Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyomorgondokra mi vált be...

Gyomorgondokra mi vált be nektek koraterhesen?

Figyelt kérdés
7 és fél hetes vagyok, sajna a gyomrom napról-napra rosszabb, nem tudon mit csináljak. Ugye alap az állandó émelygés, hányinger. Semmi nem esik jól, borzasztóan fel vagyok puffadva, az emésztésem mintha leállt volna. Próbálok egészségesebben enni de mivel a kaják nagy részétől már ránézésre émelygek, nem mindig sikerül. Szóval állandóan korog-morog a gyomrom, este tízszer felkelek arra hogy fáj a gyomrom és a levegők járnak benne de elmegyek a wc-re és nincs semmi..... Ezen felül égni is szokott. Na nem ragozom de minden bajom van :) mikor lesz ez jobb? Miket egyek hogy jobb legyen? Valami bevált nektek?
2017. okt. 25. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Átérzem. 😕 kitartás hamarosan vége. Ami nekem segített: hideg kóla, ropi, alma, gyömbér ital, hideg víz, levesek
2017. okt. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Gyömberrol hallottam, vettem is asszem kinley vagy mi a nevét de 0% gyömber van benne csupan az aroma gyömberes max.. valamit ebbol is tudnatok ajanlani?
2017. okt. 25. 21:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem a salvus víz segített.
2017. okt. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is 7hetes terhes vagyok,ugyanezek a tünetek. Nekem beválik a nagyon hideg vmi kortyolgatása,este savlekötő,Rennie.

Vettem igazi gyömbért,megpucoltam, leforráztam,de nem tudtam meginni a hányinger miatt. De próbáld ki hátha neked

2017. okt. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hideg citromos víz lassan kortyolgatva.
2017. okt. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Bogi1990 ***** válasza:

Szia!


Át tudom érezni, nekem a 6. héttől a 12. hétig kb. minden kaja kijött, csak a szőlő meg az őszibarack maradt bennem :D

Gyömbéres tea (igazi gyömbérrel)

Hideg kóla, hideg citromos víz lassan kortyolgatva

Salvus víz a gyomorégésre

Gyümölcsök


Nekem ezek váltak be.

2017. okt. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! Kiprobalom
2017. okt. 26. 14:24
 8/8 NyuszikaNYC20000 ***** válasza:
Szia ugyan ez volt nekem is.nekem a citromos viz es a gyumolcs sos dolgok.ami kicsit segitett ha nagyon fel voltam puffadva mert volt olyan h mar szet feszitett ittam espumizant.meg kb 5 het es tul leszel rajta.15+4hkm
2017. okt. 27. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!