Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12en megjott. Szep piros ver...

12en megjott. Szep piros ver hogy szokott. Ez elmult egy nap alatt. Utana badna folyas?

Figyelt kérdés
Szoval utana oentelig csak barna folyas. Nehol eros nehol alig. Menzesz elott csinaltam tesztet, ami negativ lett. Szerintetek lehetek terhes?

2017. szept. 15. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Csinálj a napokban is egy tesztet!! Nekem ugyan ez volt, csak annyi,hogy a vérzés szinte alig volt, csak egy kis halvány vér jel a betéten meg a wc papíron. Én is csináltam tesztet ,negatív. Majd pár nap múlva újra csinálok. Van egyéb panaszod is?:)
2017. szept. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Semmi kulonos. Csak ami mensi elott alatt is szokott. Ingerlekenyseg. Bar most fokozottabban. Kis.gorcsok. de mar a barnazas is elmult.
2017. szept. 16. 18:42
 3/6 anonim válasza:
Én is hasonló cipőben jarok. Annyival másabb, hogy nekem 3 napug volt piros vér, de kevesebb mint szokott, aztan 2 nap barnazas, utána semmi. 9.- én "jött meg" nekem még ma reggel is negativ volt a tesztem azóta 3 különbözőt csináltam. (Elotte 4et). Ja és annyi, hogy nekem csak a ciklus elején foganhatott kb 7.-8. Nap
2017. szept. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szia. Csináltál tesztet?
2017. szept. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen. Par napja. De alig lathato halvany volt. Uh nem konyveltem el. Es varok meg
2017. szept. 21. 19:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Dejó!! Reméljük erősödik az a csík ;) :*
2017. szept. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!