Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetesen van a 3. trimeszt...

Hány hetesen van a 3. trimeszterbeli vérvétel? Konkrétan Szegeden érdekelne, de minden válasznak örülök.

Figyelt kérdés
2017. okt. 30. 23:06
 1/9 A kérdező kommentje:
32 vagy 36? Esetleg mindkettő?
2017. okt. 30. 23:34
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem 32, 38 volt. Gondolom attól függ, hogy mikor mész a Vasasba, mert nekem ugy rémlik mások úgy voltak ahogy írtad. (32,36) Az biztos, hogy az utolsó nem éhgyomros.
2017. okt. 31. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Es a 32 hetesen miket néztek? Csak az általános labor volt?
2017. okt. 31. 06:31
 4/9 anonim ***** válasza:
Uazt mint a többin.. Nem remlik, h lett vna bmi extra
2017. okt. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt most 21 hetesen, és a doki azt mondta, legközelebb majd jövőre, tehát az kb 32. hét, de az biztos, hogy utána is lesz még a 36. héten, mégpedig a Streptococcus miatt.
2017. okt. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hja de az hvt, nem vervetel. Az valoban a 36.heten van. (bar nekem van/volt fogadott dokim es igy ezeket nem a Vasasba csinaltak nekem)

Megnéztem a vervetelest azóta. Nekem semmi nem volt rajta "uj" az utolsó a 38.heti az kicsit mas.

2017. nov. 1. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem tudtam visszamenni a Vasasba, így a háziorvossal akarom elintéztetni. Köszönöm a segítséget!
2017. nov. 1. 16:48
 8/9 anonim ***** válasza:
Nincs mit. De azt tudod ugye, hogy ha 4-szer nem mesz a vasaba akkor nem kapsz anyasagihoz igazolast? Csak, hogy ne érjen meglepetés..
2017. nov. 2. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Egyrészt nem tehetik meg, hogy nem adnak, mert van már 7 pecsétem, másrészt meg úgy lettem kiengedve a klinikáról, hogy itthon fekszek, mert kinyílt a méhszáj 30 hetesen. :( Igazából nem túlzottan érdekelt ez a vasasos hülyeség.
2017. nov. 2. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!