Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi tünetek eltűnése?

Terhességi tünetek eltűnése?

Figyelt kérdés

8+6 hetes terhes vagyok. Minden tünetem,mint a hànyàs,rosszullét,mellfàjdalom,megszűnt...normàlis ez?

Mondjuk a fàradtsàg megmaradt...

(Első baba,így nincs tapasztalatom!)

Köszönöm a vàlaszokat


2017. nov. 2. 17:28
 1/8 anonim ***** válasza:
a 3ból egyiknél se volt semmi tünetem...
2017. nov. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálam is így volt. Eltűntek, aztán visszajöttek. Megint eltűntek, megint visszajöttek. Ami azzal járt, hogy még a terhességem utolsó hónapjában is lazán hányingerrel, hányással küszködtem. Szóval igen, normális dolog ez.
2017. nov. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálam ez annak a jele volt, hogy elhalt a terhesség. :(
2017. nov. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem jelentenek semmit a tünetek, nekem semmi jellemző tünetem nem volt eddig (36. hét) :)
2017. nov. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Amikor betöltöttem a 8 hetes kort, elmúlt a hányinger, a mellfeszülés és sokat enyhült az aluszékonyság is. 11 hetesen még 3 napig volt hányingerem, de ennyivel megúsztam. Minden rendben volt.

Második babámmal mégis megijedtem, mikor már 6-7 hetesen minden elmúlt de csak 2 napra, aztán visszajött. Majd minden héten ez volt, hol volt tünet, hol nem. Majd a legdurvább mellfeszülés még csak 8-9 hetesen jött, de minden más 10 hetes korban végleg megszűnt (kivéve székrekedés de az szülésig meg is maradt), ezúttal is rendben volt minden.

2017. nov. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen korán és egyik pillanatról a másikra + én még véreztem is picit... de jelenleg 28 hetes vagyok a lánykámmal és szépen fejlődik , a koránál nagyobb 3 nappal , de az az én rossz "csoki" mániám miatt biztos..:) Nyugi
2017. nov. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
13. hetet taposom es ket napja erzem enyhulni a mellfajast, gondolotam is mindenre. Erre tegnap full rosszul voltam, hanyinger, emelyges...a pici rendben. En vettem szivveres figyelot, ha nyugtalan vagyok par masodpercre meghallgatom a pici szivet es maris jobb :)
2017. nov. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Megkérdezhetem volt e valami baj?
2023. jún. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!