Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8. hétben már észre lehet...

8. hétben már észre lehet venni a terhesség tüneteit? Ha igen akkor mik jelentkeznek ilyenkor?

Figyelt kérdés

2017. nov. 3. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez mindenkinel egyeni,en mar a 6. Hettol hanyok minden reggel,hanyinger szinte mindig megvan es a mensi kimaradasakor feszult a mellem,most is ugy van.Ugyhogy szerintem erre nem lehet nagyon alapozni.Van akinek nincs is semmi tunete.

8+3 hkm.

2017. nov. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már kimaradt mensikor szédülés a 12. hétig. Mellfájdalom szintén mensi elmaradásától még a mai napig (hol csak a bimbók fájnak nagyon, néha az egész mellem). Hányinger nonstop 6-12. hétig. Álmatlansag szintén első 12 hétben.12. héttől egész jól vagyok, kivéve a szinte állandó alhasi fájdalom, erre szedek gyógyszert meg táppénzen vagyok.

19 hkm

2017. nov. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a 8. héten tudtam meg, hogy terhes vagyok. Addig már gyanús volt a hányinger, a fáradékonyság, a mellfájdalom és a " mindjárt megjön" érzés :)


28 hkm

2017. nov. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Görcsök , Egyből hasra vigyázó reflex, hideg-puffadt has ,szurkálások

Mensi kimaradás: hányinger,fáradékonyság,álmosság, iszonyú mellfeszules,szagundor

4.-5.hét : szédulés,hanyinger.

6.: Orrdugulás,mellbimbó viszketés 😁sorra jottek...

2017. nov. 4. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül. Van, akinek csak az elmaradt menstuáció a tünete..de abból azért rá lehet jönni
2017. nov. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!