Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ovuláció előtt 2 nappal...

Ovuláció előtt 2 nappal történt együttlétből kinek sikerült/kinek nem a baba?

Figyelt kérdés
Jónás naptár és a ciklus.hu szerint is 3.-ára esett az ovuláció (éreztem is), 1.-én voltunk együtt a párommal.
2017. nov. 5. 14:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem. 10 nap múlva 1 éves a kisfiam.
2017. nov. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A kisfiammal 2,5 nappal előtte :)
2017. nov. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jaj, de jó, mindenkinek fiú lett eddig :D Pedig azt mondják, hogy a lányoknak kedvez, ha ovu előtt 2-3 nappal történik a dolog, de ezek szerint nem biztos :) Én is kisfiút szeretnék.
2017. nov. 5. 15:28
 4/9 anonim ***** válasza:
nekünk is így sikerült :) még nem tudjuk a nemét, én is inkább fiút érzek :) 13 hetes km
2017. nov. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi a mensi 5.napjan próbálkoztunk 15hkm vagyok, mindig pontos 30 napos ciklus és az orvoson szerint kisfiú 😊
2017. nov. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2. vagyok, az a legnagyobb poén benne hogy direkt ovu előtt 2-3 nappal voltunl csak együtt hogy tuti lány legyen...hát nem jött be de már annyira nem bánom hogy most is fiút szeretnénk, pàr hét és kiderül most hogy matekoztunk😂😂
2017. nov. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És mennyit próbálkoztatok, mire sikerült? :)
2017. nov. 5. 18:59
 8/9 anonim ***** válasza:
Az elsőnél a 4. hónapban sikerült, most a másodikban, de most majdnem minden nap együtt voltunk
2017. nov. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kislányt szerettünk volna,de úgy nem jött össze,hogy ovu előtt voltunk együtt.Fel év után már azt sem bantuk ha fiú,csak osszejohetne már.8.honapban sikerült,ovu környékén minden nap együtt voltunk és nagy meglepetésre kislány lett.
2017. nov. 6. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!