Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » ! Oktober 22-26 ig volt meg a...

Roxyka1102 kérdése:

! Oktober 22-26 ig volt meg a mensim.7én,27, és 29én voltunk együtt védekezés nélkül a prommal. November 1je ota szurkál a derekam érzékenyebbnek érzem a mellem néha mintha görcsölnék. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Ilyen nekem még sosem volt még mensi idején sem szokott. Szerencsés vagyok mert mensikor semmi panaszom sincs maximum a derék szurka de mivel van még 2hetem igy enmtudom mire vélni h mitöl lehet. Föleg ha akkor kezdödött amikor elmult a menstruáciom?Csináltam egy tesztet elözö héten de sajnos negativ. A mensim amikor oktoberbe megjött ugyan annyi ideig de valamennyivel kevesebbnek tünt a vérzésem. Szerintetek reménykedhetek babában? Vagy mitöl lehetnek ezek a tünetek?Remélem kapok normális választ és nem leszek leoltva h tudatlan vagyok vagy ilyesmi. Gondolkoztam elmegyek orvoshoz de mivel a teszt negativ volt igy is elég rosszul érintett. További szép napot ?
2017. nov. 6. 10:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Peteérés.

Eddig azért nem tűnt fel, mert nem érdekelt.

2017. nov. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Peteeres, csak eddig nem figyelted. Most legyetek egyutt...
2017. nov. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!