Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Visszatero candida terhesseg...

Visszatero candida terhesseg alatt, kinek mi valt be?

Figyelt kérdés

33 hetes terhes vagyok. Soha nem volt candidam. Eloszor 27 hetesen vettem eszre, a nogyogyaszom huvelykupot es kremet irt fel. Par nap alatt el is tunt, majd 2 het mulva visszatert.

Kremmel probalom enyhiteni, kisebb nagyobb sikerrel, de most ujra elojott.


Jovo heten megyek nogyogyaszhoz, de hatha valaki tudd valami megoldast ajanlani.


Egeszsegesen eszek, napi max 1 darab gyumolcs a cukortartalma miatt, elesztotartalmu eteleket se eszek.

Emelle sok zoldseg, teljes kiorlesu gabonak, sok viz.

Termeszetesen a tisztasagommal nincs gond es pamut fehernemut hasznalok


Koszonom szepen!


2017. nov. 7. 09:39
 1/5 A kérdező kommentje:
Mobiltol irtam a kerdest, elnezest a hibakert!
2017. nov. 7. 09:39
 2/5 anonim ***** válasza:

Ugyan így voltam, mint te.

Amikor picit elkezdett viszketni, bekentem kb. 3-4 napon keresztül és így nem jött ki végül egy durvább gombás fertőzés.

2017. nov. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem a szülés :D

25 hetesen jött ki először és utána minden kontroll vizsgálaton írta fel a dokim a gynoxint/canestent. 1-2 hétig jó volt, utána visszajött.. Úgy tudtam valamivel enyhíteni a tüneteket, hogy minimálisra csökkentettem a cukor és élesztő fogyasztást, ugyanis ezek a candida főbb táplálékai. Szülés után azonnal elmúlt, mondjuk nekem a terhességem előtt sem volt soha ilyen gondom.

2017. nov. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat! Hatha akkor a szules utan visszaall minden ugy ahogy volt. Nekem se volt sose candidam, es elegge kellemetlen.


Amikor erzem hogy erzekenyebb, akkor mar kenem is, cukrot es eleszrot se nagyon eszek. Szoval remelem nekem is a szules fogja megoldani ezt a visszatero problemat

2017. nov. 7. 11:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem jóformàn a terhességem első jele volt.Végig is kísért.De szülés óta noncs gond.
2017. nov. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!