Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt aki túlhordta a babáját?

Van itt aki túlhordta a babáját?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor mennyivel?
2017. nov. 7. 17:43
 1/10 anonim ***** válasza:

Sógornőm mindkettőt.

41+4-re és 41+2-re születtek. Első lány a második fiú.

Oxit kapott, csak így indult meg.

Minden rendben velük, 5 és fél illetve 8 éves gyerekek.

2017. nov. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Betöltött 42-nél indították a 2. lányomat. És nem, nem volt elszámolva. :)
2017. nov. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A húgom a kislányát kerek 42-re szülte indítással. Teljesen ki volt ázva a bőre és szó szerint levedlette az első hetekben. Már három éves hál isten kutya baja. A kisfia most 3 hónapos 41+4 napra született, a bőre dettó, ráadásul mekóniumos volt a víz, fertőzést kapott a baba, antibiotikumot kezelésen esett át. Azóta már ő is jobban van, bár az első hónapban többször elfelejtett levegőt venni alvás közben, orvosok szerint a magzati oxigénhiány miatt.
2017. nov. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40+3 hetes voltam,szoval csak 3 nappal.Tegnap mult egy honapos a kisfiam.Egyebkent azt mondtak,hogy csak a 37 hete birjuk ki,mert tuti hamarabb jon majd a baba.Ehhez kepest,ugy volt,hogy 41.heten inditjak ha kozben nem indul be a szules.Szerencsere beindult.Nem tudom van e valami alapja de a kislanyomnal is gyrosos pizzat ettem,mielott megszuletett,most bevetettuk a kisfiamnal is es a pizza utan 2 oraval mar elfolyt a magzatviz:)
2017. nov. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40+5-nél kaptam oxitocint, de császár lett belôle
2017. nov. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40+5-re indítva és 40+3-ra spontán születtek a gyerekeim. A második más számítások szerint 41+5-re született, de 40+3 a valószínűbb. A 41. hét betöltéséig még csak terminus túllépésről van szó, a megkezdett 42.-től túlhordás.
2017. nov. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40+6ra inditottak, megszuletett termeszetes uton. Bar mar volt tagulasos verzesem, meg rendszertelen fajasaim, szoval 1-2 napon belul magatol is megindult volna.
2017. nov. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
41+1 napra. Pont be kellett volna feküdnöm az osztályra (itt az a protokoll, hogy betöltött 41. héten befektetnek, már el is foglaltam az ágyam, de rossz nst miatt szülőszobára kerültem, ahol kiderült, hogy 4 ujjnyira nyitva vagyok és aznap megszültem.
2017. nov. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
41+1 napra indítottak, természetes szülés lett hála az égnek. Egy fájásom, annyi nem sok, nem volt az egész terhességem alatt (persze az indítás után már igen, egyből két percesekkel kezdtem...)
2017. nov. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
40+6-ra indítottak, de nem akart megszületni, császár lett a vége 12 óra vajúdás után.
2017. nov. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!