Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32. hetesen 1500 grammos a...

32. hetesen 1500 grammos a babám? Bajt jelent?

Figyelt kérdés
Azt mondják arányosan kisebb.Kislány lesz, párom és én családomban is kisebbek a lányok.
2017. nov. 8. 17:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szólnak ha baj van. Ezzel meg nincs baj, akkor sem ha mindenki magas vagy alacsony. Mert nem azt mondtak h hosszra kisebb hanem sulyra is. Kerj tanacsokat a vedonotol
2017. nov. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%
Picike, de ha nem mondta a doki, hogy gond lenne, akkor nem lesz. Nálunk a BPD kisebb az átlagnál, de azért, mert ovális a feje a kislánynak. :)
2017. nov. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Azt mondták megvizsgálják 2 hét múlva a méhlepényt jól táplálja -e.
2017. nov. 8. 17:47
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ez egyáltalán nem vészesen alacsony súly, messze van a szülés.
2017. nov. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kisebb lesz az átlagnál, de ez önmagában nem jelent bajt, ne aggódj. Még csak a 32. héten vagy, az utolsó hetekben sokat híznak, és nőnek még!! :-) Ma már annyira fejlett az orvostudomány, hogy emiatt nem kell aggódnod! :)
2017. nov. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Épp ma voltam a dokimnál. 32hét 1 naposan 1556 g-ra becsülte. Lemérte a méreteit, teljesen jó minden, max picit kisebb mint az átlag, de én se vagyok egy égimeszelő. Az áramlása is jó. Minden normális, azt mondta nincs baj.
2017. nov. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Igazából nem aggódok, mert gondoltam a kisebb méretre. Kevesebbet is gyarapodtam 3,5-4 kg-t. Pedig változatosan étkezem és nem koplalok. Azt sem mondanám, hogy hányások miatt fogytam, mert nem volt hányás és nem is fogytam, sokan szoktak azt olvastam. Valaki azzal riogat, hogy keveset híztam eddig biztosan retardált lesz a gyerek. Komolyan elegem lett kicsit. Ha valaki túlsúlyos és 30 kg- ot hízik simán szül 2700 grammos babát , szóval szerintem ez nincs összefüggésben azzal, hogy ki mennyit hízott a terhesség alatt.
2017. nov. 8. 19:02
 8/17 anonim ***** válasza:
Hát nekem azt mondta a genetikus, hogy van összefüggés, hogy se én sem az öcsém nem születtünk 3500 g felett, így valószínűleg a lányom sem éri el ezt a súlyt. Őszintén nem bánom, ha nem 4-5 kilós gyereket kell megszülni.
2017. nov. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Én 3 kg voltam , párom 4 kg-os. Egyikünk sem olyan magas.
2017. nov. 8. 19:07
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Az UH csodája. Még vizsgáltak 35.hetesen és azt mondtak olyan pici a lányom mint egy kismacska. Nincs egy kiló se. Nem lesz ez így jó. Aztán másnap megindult a szülés. Még született a kisasszony. 3330 gr es 53 cm volt. A masik kislanyo.ra azt mondtak szép magy baba lesz. 37.hétté született Ő 46 cm és 2650 gr volt. Én nem hiszel már nagyon az uh on senkinek. Nekem az colt a lényeg hogy vert a kis szívük és jó volt az áramlás.
2017. nov. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!