Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha valaki terhes lesz, hogyan...

Ha valaki terhes lesz, hogyan alakul a hüvelyváladék?

Figyelt kérdés
Mindig sok van vagy vannak szárazabb napok is ,legelejére lennék kíváncsi.
2010. máj. 31. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az egész terhesség alatt több van, mint előtte.Ennek is védő szerepe van.Nekem enyhén sárgás, de inkább átlátszó.Hasonló, mint peteérés idején, csak több egy picit.Használj tisztasági betétet, ha zavar.Nekem a Carefree cotton extract fresh nagyon bejött:))
2010. máj. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 eszo ***** válasza:

Bocsi, hogy ide kérdezek, de hátha így jobban válaszolnak neked is és nekem is..

nekem mindig sok volt a váladékom..mióta terhes vagyok is elég sok van..kicsit sárgásabb és sürübb..igen, mint pé környékén..


Viszont 2 napja inkább barnásabb lett a színe..ez mitől lehet?

Bementem ügyeletre, ott kiröhögtek, hogy ilyen korai terhességgel nem tudnak még mit kezdeni ( 4-5 hét )..nem irtak rá semmit..magamtól kezdtem el szedni rutaszkorbint..


Az normális, hogy változik a válladék színe, vagy van mitől tartani!?


Neked milyen??

2010. máj. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok.Szerintem nem szabadna változnia a színének.Én 24 hetes vagyok, és fehéres-sárgás volt eddig.A barna nem jó jel, mert vérzést jelez.Nem akarlak megijeszteni, és nagyon jól tetted, hogy az ügyeletre mentél.Felháborító, hogy így elbagatellizálják a dolgot.Miért nem foglalkoznak az orvosok a korai terhességgel is ugyanúgy?Nem lehet egyből NST-vel és óriás pocakkal kezdeni, nem?A Rutascorbin jó, de nem tudom mi okozza nálad ezt a barnás folyást.Én addig mennék utána, amíg nem vesznek komolyan.Ne add fel, és menj orvoshoz!!
2010. máj. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 eszo ***** válasza:

Amikor megvizsgáltak az ügyeleten, akkor pont nem jött olyan váladék..

mára inkább olyan okkersárgás, de szaga nincs..

annyit mondott, hogy amíg nem görcsölök, meg nem véres, addig nincs gond, nem aggódjak!


de én azért aggódok!!

Péntekre hívott be uh-ra!


Remélem, hogy nem lesz baj!

2010. máj. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt találtam még kedves kérdezők!

Boldog babavárást kívánok Nektek!

2010. máj. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!