Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1. Én kihez mehetek? 2. Az...

1. Én kihez mehetek? 2. Az élénkebb piros vérzés lehet a vizsgálattól?

Figyelt kérdés

Ma voltam nőgyógyászál,hogy bizonyítsa,a terhességet,illetve barnás folyásom van,(ami a vizsgálat után pár órával élénk piros,nem darabos vérzéssé vált.)

Nem adott semmit,azt mondta,az első hetekben ez a terhesség velejárója,(kiszámoltam,és 7+4hetes vagyok)egyedül vérszaporítót írt fel,mert elég sápadtnak talált.

3.NEM KELLETT VOLNA VALAMIT FELÍRNIA A BARNÁS FOLYÁSRA?

Itt ez az egyetlen nőgyógyász.- már ha egyáltalán annak nevezhető...

4.MOST VÁRJAM MEG A HOLNAPOT,ÉS MENJEK EL A LEGKÖZELEBBI KÓRHÁZ NŐGYÓGYÁSZATÁRA,VAGY A HÁZIORVOSI ÜGYELETEN IS TUDNAK ADNI VALAMIT?

Ráadásul,most láttam,csak,hogy élénkebb piros,nem darabos vérzésem van.


2010. máj. 31. 13:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
azonnal menj el egy kórházba,nehogy vetélés legyen a vége!én barnáztam,de kaptam utrogestant és nem lett baj.MOST indulj a kórházba,bármelyikbe,ami a legközelebb van!!!!!!!!
2010. máj. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Hát én a helyedben most bemennék a kórházba, mert az élénk piros vérzés lehet kezdődő vetélés is, ennyi idősen egyáltalán nem jó a barnázás nem hogy a vérzés, lehet, hogy valami terhességmegtartó gyógyszert kellett volna felírnia neked a barnázásra, nem értem mért nem írt fel semmit. A háziorvosnál szerintem nem tudnak mit csinálni ezzel, de mondom én mindenképpen mennék a kórházba, hogy megnézzék minden oké e. Remélem nincs semmi baj! nem ijesztgetni akarlak, csak tapasztalatból írom, nekem is vérzéssel kezdődött egyszer és nem lett jó vége :(
2010. máj. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
első vagyok:szorítok nagyon,hogy semmi gond ne legyen!és írj majd,mit mondtak neked!
2010. máj. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
AZONNAL PROGESZTERON PÓTLÁSA!!!!!UTROGESTAN PLD.
2010. máj. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

akkor itt már nem elég a magne b6... Volt már egy vetélésem,a 2 lányunk születése közt, akkor 2 nem egymást követő napon volt barna pecsételőm,pár napra a 2.pecsételő után ment el a baba,akkor mensi szerű vérzésem volt,és darabos. Ha valami történik,akkor feljelenthetem a "dokit"? -bár,az biztos jó hosszú procedúra lenne...és persze költséges is.

Nem hiszitek,hogy ki vagyok!.....

2010. máj. 31. 13:59
 6/21 A kérdező kommentje:

Az Untrogestan pld-t valakinek ki kellene írnia,nem?

Mert hát ez a doki,nem tette meg,csak vérszaporítót írt fel.

:((( Mintha amúgy sem lenne elélg baja az embernek...!!!!!

2010. máj. 31. 14:02
 7/21 anonim ***** válasza:

Az Utrot csak receptre lehet, és csak nődoki tudja felírni. Szóval, ügyelet azonnal!

drukkolunk, h ne legyen baj!!

2010. máj. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Csak a háziorvosi ügyeletre tudok elmenni!
2010. máj. 31. 14:09
 9/21 anonim ***** válasza:
13:49 vagyok, biztosan nem elég a MagneB6, itt lehet, hogy komoly baj van, az én orvosom mindig azt mondta, hogy akkor irány a kórház ha vérzek (tök mindegy hogy csak pecsételés vagy mensi szerű) vagy ha erősen görcsölök és semmire sem akar elmúlni. Főleg ha volt már vetélésed, akkor ki tudja, hogy most is az lesz e, ezért lenne fontos, hogy megnézzenek gyorsan, hátha még megmenthető ez a terhesség! az ilyen orvost én is feljelenteném! Neki kellett volna ezt az Utrogestan-t felírni és most már elkezdhetted volna szedni... remélem nem lesz semmi baj!
2010. máj. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!! Aranyosak vagytok!...
2010. máj. 31. 14:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!