Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hanyadik hétig szoktak befordu...

Hanyadik hétig szoktak befordulni a babák?

Figyelt kérdés
Faros babám van, 33hetes vagyok, 4hét mulva kell visszamennem, kevesebb a magzatvizem,a lepény a mellső falon nem mélyen tapad. Azt olvastam,hogy ezekkel a tényezőkkel még kevesebb az esélye megfordulni. Volt valaki igy? 2.baba
2017. nov. 11. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is 33 hetes vagyok és visszafordult farosba a baba. Azt mondta az orvos a 36. hétig van rá nagyobb esély, később sokkal kevesebb. Bár nekem a magzatvízem normális mennyiségű.
2017. nov. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én érzem, hogy forog még néha, 34 hetes vagyok. A dokimat kérdeztem, ő azt mondta, hogy 38. hétig simán foroghatnak.
2017. nov. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sok baba az szülés közben fordul le vagy illeszkedik be, de van olyan is, hogy kifordul... Sajnos bármikor bárhogyan foroghat. Nekem 31 és 33 hetesen farosba vágta magát egy napra. Estére mindig visszafordult. Sőt hallottam olyat is, hogy már császározták volna a kismamát, de közben megfordult a baba és már a tolófájások jöttek.


Bármi lehet. Drukkolok, hogy azért időben leforduljon és ne meglepi legyen a szülőágyon :)

2017. nov. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a dokim anno azt mondta, hogy általában a 35. hétig fordulnak be a babák, utána már kevés általában a helyük mozogni.
2017. nov. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!