Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet megcsal a parom meg en...

Lehet megcsal a parom meg en a kozos eletunket hordozom a szivem alatt?

Figyelt kérdés

Meg csak par hetes vagyok.

Parom kondizni jar.Ma itthon hagyta a telefonját.

Nem vagyok ilyen!De muszaj volt beleneznem a telefonjaba!

Talaltam egy beszelgetest konkretan egy csaj aki kondizni jar arrol van szo

Nos a parom rairt az egyik haverjara hogy uuu

De jo csaj ez a kondis csaj..akit a kondiban latott

Erre parom veletlen"rairt erre a csajra es ilyenekrol beszeltek hogy jossz kondizni stb....

Es van egy resz ahol ki van valami torolve a beszelgetesbol egy reszlet!!!!!!!!!!!!!

Kozbe a haverjaval olyanokat beszeltek hogy ennek a sajnak van csavoja es larom erre azt irja a haverjanak hogy ooooo most akkor beegek ha van csavoja....

Es aztan irja paromnak a haverja hogy parom fuzze be a csajt..erre parom irta neki hogy nem lehet hisz neki van baratnoje azaz en...

Ez egy dolog hogy rzt leirta de azzal a sajjal a kondiban akkor is szemezget es az a csaj akkor is folyton ooszefut vele.....

De a csajjal ugye ott beszeltek valamit..ami ki van torolve es ott kozbr a haverjaval is beszelt a csajrol hogy parom ooszeakar vele futni.....

Ez most mi?

ITT HORDOM A SZIVEM ALATT A KIS KOZOS BABANKAT!!!ES EZT KELLLETT MA LATNOM!!CSAK SIRNI TUDOK ES REMEGEK!!! :((((


2017. nov. 13. 15:50
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
56%
Üdv a klubban!
2017. nov. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
30%
Bárkit meg lehet csalni, téged is. De ahogy a haverjának is írta ez most nem opció, az meg hogy megnéz egy csajt szerintem nem gond.
2017. nov. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
Es a csaj ismer engem es utalt is mindig mert rivalizalt velem!Es talalkoztak ok kettrn erzem!:((((
2017. nov. 13. 15:58
 4/41 anonim ***** válasza:
70%

Konkrétan mi a kérdésed?

Elég szomorú, hogy ebbe futottál bele (azt most hagyjuk, hogy mennyire etikus a másik telefonjában turkálni), de a felmerülő kételyeidre és kérdéseidre egyedül a párod tud válaszolni. Ülj le vele és beszéljétek meg, hogy merre tart a kapcsolatotok.

2017. nov. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
48%
Akárhol találkozhat az életben még jó és/vagy kapós nőkkel, munkahelyen, utcán, interneten, akikkel beszélgethet és viccelődhet is róluk a haverjaival. És vagy meg fog velük csalni vagy sem, ez az ő döntése lesz, a tiéd pedig az, hogy vagy a bizalmat választod és nem nézegeted a telefonját vagy az állandó remegést.
2017. nov. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
70%
kérdezd meg tőle, ahelyett, h őrlöd magad rajta. A haverja a szemét inkább, h ilyenekre biztatja..
2017. nov. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
51%

Ezért nem olvasunk bele a párunk telefonjába!

Ha a havernak azt írta hogy miattad nem, akkor szerintem kár aggódni. Nem olvastam a sztoriba olyat amin különösebben remegni lehet, bár kora terhesen én is minden sz@ron bőgtem.

Szemet legeltetni meg lehet, nem zárhatod úgyse be, hogy többet ne lásson nőt!

Próbálj vele beszélni, ciki lesz mert be kell vallanod mit tettél, és biztos nem fog megdícsérni...

Jótanács: ne szülj olyannak, akiben ennyire nem bízol meg!

2017. nov. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
58%

Biztos jó ötlet ilyen kapcsolatba gyereket szülni? Egyedül fel tudod nevelni? Hány évesek vagytok?

Akarta a pasid is vagy csak besikerült?

Mióta vagytok együtt, mennyire stabil ez a szerelem?

Lenne még pár kérdésem. De hagyjuk.


Azt tudom, hogy én a helyedben a pasit kivágnám, aztán elmennék abortuszra. Nem b...nám el az egész életem.

Te meg azt csinálsz, amit akarsz.

2017. nov. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:

Es o az aki folyton feltekenykedik!Es erre erre bukkantam! :(

Es sajnis mas csajok is probalkoznak nala!Nagyon rosszul erzem magam eleve megvisel a terhessgi rosszullet de ez nost tiszta deips lettem es remegek!Es nem tudok megnyugodni olyan rosszul vagyok!Most visszakapom ugyerzem mert regen meg en voltam szeretoje egy foglalt ferfinak!Es most az elet visszaadja es pont most hogy kisbabat varok!:((((((

2017. nov. 13. 16:06
 10/41 anonim ***** válasza:
81%

7#

Tehát ha nem akarja tudni, hogy a pasija csalja terhesen, ne nézzen bele a mobiljába.

Jobb, ha a homokba dugja a fejét, úgy tesz, mintha minden rendben lenne, és lebabázik? Amiről nem tud, az nem fáj.

Klassz felfogás.

2017. nov. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!