Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi idő után mondtátok el...

Mennyi idő után mondtátok el a szülőknek, hogy babát vártok?

Figyelt kérdés
Nekik is csak a 12. hét után? Vagy nekik már hamarabb?
2017. nov. 19. 10:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
34%
8. het korul
2017. nov. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
51%

Szülőtől függ. Ha tudom, hogy pletykásak, úgyis a fél világ megtudná, akkor nekik is csak később.

Ha tiszteletben tartja, hogy még csak ők tudják, akkor akár már rögtön, ahogy az orvos megerősítette.


(Konkrét személyes példa: anyámnak azonnal, a lelki támogatás végett, apámnak csak a 12. hét után - elvált szülők gyereke vagyok. Anyósék kapcsán páromra hagynám a döntést.)

2017. nov. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
56%
Pozitív teszt után másnap mondtuk el anyósomnak, utána pár nap múlva, amikor már orvosnál is voltam, apának.
2017. nov. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
31%
12. hét betöltésekor fogjuk elmondani.
2017. nov. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
31%

12+6 napos a babám,még dokikon kívül senki nem tudja (férjem persze igen,együtt álltunk a teszt felett).

Megvártuk a genetikát,addig nem akartam.

De csak 2 hét mulva megyünk látogatóba,majd akkor elmondjuk (250km),nem telefontéma

2017. nov. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
36%
Első terhességemnél már a 8. héten, most a násodiknál a 10. héten mondtuk el.
2017. nov. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
34%

szüleimnek 5 hetesen, tesómnak/ sógorombak 6 hetesen , anyósoméknak és nagyszüleimnek 8. Héten.

Munkahely 9. Hét közepe (helywttesemet kell ennyi idő vetanítani és megtalálni

2017. nov. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
55%
Meg szerettük volna várni a 12 hetet, de mivel 5. héten veszélyeztetett lettem és táppénzre kerültem, nem akartunk hazudozni miért nem dolgozom. Egy hetet füllentettünk, hogy kivárjuk beindul e a szívhang, utána bejelentettük a családnak. De jeleztük azt is, hogy ne éljék bele magukat, mert veszélyben van a pici.
2017. nov. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
12%

Elküldte



Betanítani..

Közvetlen kollégámnak amikor hivatalosan bejelentem, akkor / ha én elmegyek ennyi időre,valószínűleg felmond- összekapcsódik a munkánk, a keze alá dolgozom, már egy ideje próbált rávenni, h. Menjek át vele egy másik helyre, nélkülem nem akart/

Többieknek 12 hét után(még nem töltöttem be)

De lassan látszik... Nem annyira terhes pocak, csak nem tudom behúzni, ha rákérdeznek hazudni nem tudok( látszik rajtam) és nem is akarok

2017. nov. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
64%

Rögtön pozitív teszt után, de minden nagyszülővel nagyon közeli a kapcsolatunk, így ha gond lett volna abban is szerettük volna ha mellettünk állnak.

Dédszülőknek/tesóknak szívhang után, távolabbi rokonoknak meg 13. hét után.

2017. nov. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!