Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hogyan mondtátok el a...

Ti hogyan mondtátok el a szülöknek, nagyszülöknek, jóbarátoknak hogy babát vártok? Távol élünk, csak Skype-on tudjuk bejelenteni. Viccesebb dolgok is érdekelnek

Figyelt kérdés
Most leszek 12. Hetes holnap jövö szerdán genetikai uh, utána tervezzük bejelenteni ország-világnak:) már van egy 3 éves lányunk.

2014. ápr. 15. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is 12 hetes leszek. nem akartuk még elmondani, de nem így sikerült. Hazautaztam a 10. héten a szüliemhez és a nagyim emlékmiséjén rosszul lettem a templomban. Kimentem a templomkertbe, hogy jobban legyek, de elájultram. Aztán amikor magamhoz tértem már anyám is, apám is ott állt, és szörnyűlködött, hogy mi van velem, locsoltak vízzel. Ahogy magamhoz tértem rögtön bele is hánytam a teplomnkertbe. No, ekkor lett egyértelmű nekik a helyzet.

A húgomnak skype-on mondtam el, mert ő külföldön él. Elküldtem neki az első UH képet.

2014. ápr. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én azt terveztem, hogy egy baba képből rögtönözök ollóval egy puzzle-t, és feladom a szüleimnek borítékban, majd várom a hívást... Ehhez képest az első pozitív tesztnél rohantam a telefonhoz:) Persze csak a szüleimnek mondtam el.
2014. ápr. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Pont karácsony volt. Nagy vegetáriánus receptkönyvet vettünk párom édesanyjának. A vége felé, valamelyik oldalba behelyeztük az ultrahang képet a babánknak. Nem nézett bele, csak az első oldal köszöntést olvasta végig. Összecsukta, mi mondtuk, hogy a 3..-dik oldalon van egy jó recept, azt nézze meg, és megnézte. :)

Volt nagy öröm.

Utolsó pillanatban találtuk ki, hogy közöljük.

2014. ápr. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Spontán sétálj el kitömött pocakkal a kamera előtt, ha megkérdezik, mond, hogy épp próbálgatod melyik ruhákba fogsz még beleférni pár hónap múlva. :)
2014. ápr. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:)
2014. ápr. 15. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!