Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5+3 hetesen semmi 'terhes...

5+3 hetesen semmi 'terhes vagyok' érzésem sincs. Más is van/ volt ezzel így? Ugye nem jelent rosszat?

Figyelt kérdés

Holnap megyek UH-ra először, de félek, hogy mit látnak majd, mert én egyáltalán nem érzek semmit.

Múlt hét hétfőn és csütörtökön nézettem hcg-t 137%-os volt a növekedés.

Voltak menses görcseim, de már azok sincsenek pár napja. A melleim hol érzékenyek, hol nem.

Ugye ettől még minden rendben lehet?


2017. nov. 20. 12:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem KELL semmilyen tünetnek lennie!
2017. nov. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Majd annaj erzed nemsokára
2017. nov. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 p.szabina1223 ***** válasza:
5+3 hetesen én sem éreztem semmit. UH-n úgyis csak petezsákot látsz még valószínűleg. Szóval nyugodj meg, ne stresszelj ennyire. A szagérzékenység, hányinger, hányás, kívánósság, csak később jelentkezik.
2017. nov. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szia. 10. Hétben vagyok... Nekem még mindig nincs "terhes vagyok" érzésem.

Persze tudom, de nem pisilek gyakrabban, nincs azékrekedésem, nem émelygek/hányik, nincs hasfeszülésem.. Semmi, mellfájdalom mint mensi előt.. Ennyi

2017. nov. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt gyáltalán a terhesség alatt. Persze az más, ha már mozogni fog, de az elején én semmi tünetet nem éreztem, csak kimaradt a menzeszem. Örülj neki. Van egy egészséges fiam. Jó egészséget nektek!
2017. nov. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem a szülés napjáig nem volt semmi terhes tünetem a pocakomon kívül 😊
2017. nov. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én hanytam 5-15 hetig megsem ereztem magam terhesnek.inkabb zombinak es betegnek a napi minimum 2 hanyastol es folytonos émelygésből
2017. nov. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ma vagyok 5 hetes. Semmi tünet, csak 1 kis mellfeszülés, de azt is csak akkor érzem ha megfogom. Van már 2 gyerekem velük 5 hetesen már szaladtam a dokihoz, persze csak petezsákot látott, visszahívott 8 hetesen. Most már okosabb vagyok, nem megyek hamarabb dokihoz, dec. 11.ére kértem időpontot, akkor leszek 8 hetes. :) boldog babavárást nekünk. Mind ketten júliusban fofunk szülni, ha minden jól megy.
2017. nov. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szia én is 5+3 hetes vagyok, eddig csak mell feszülés volt,ma már teltségérzet van...egyik pillanatról a másikra.
2017. nov. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én 5+3 hetesen voltam először orvosnál. Semmi tünet, 1 db pozitív teszt.

Soha nem jutott eszembe, hogy a jó közérzet bajt jelenthet. Élveztem, hogy jól vagyok.

Végig tökéletesen jól voltam, teljesen tünetmentes, 37. hétig dolgoztam pultosként, és nagyon örültem, hogy ilyen szerencsés kismama vagyok, nem azon kattogtam, mi a baj...

2017. nov. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!