Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Orgazmus 5 hetesen bajt okozhat?

Orgazmus 5 hetesen bajt okozhat?

Figyelt kérdés

Az első terhességi tünetem a kívánósság volt. De én nem bizonyos ételeket kívánok...

Veszélyeztetett terhes vagyok. Persze nem szexelünk.

Viszont álmomban mégis orgazmusom volt. Hasfájásra ébredtem, ami pár percen belül elmúlt.

Ez ellen semmit sem tudtam tenni. Félek, hogy emiatt baj lehet.

Elmehet ennyitől a babánk?


2017. nov. 22. 07:15
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Nem. De úgysem tudsz tenni ellene, mivel álmodban csinálod.
2017. nov. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha ti nem szexeltek, akkor már megtettél mindent amit lehet :) Álom ellen tenni nem tudsz, de nem hiszem, hogy baj lesz. De egyébként célszerű kerülni, főleg az első 12 hétben, meg veszélyeztetett terhesen amíg a doki mást nem mond. Azért egy álom által generált orgazmus nem teljesen olyan mintha, magadon segítenél, vagy behatolásos szextől lenne.


Jó egészséget és minden jót :)

2017. nov. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
5 hetesen épp házassági évfordulós hosszú hétvégén voltunk, ki se másztunk az ágyból... :D Nem lesz baj, nyugi! :)
2017. nov. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos ez van, nem tudok mit tenni ellene... De én is úgy gondolom, hogy egy ilyen alkalom nem szabad, hogy gondot okozzon. Van aki nem is tudja ilyenkor még, hogy terhes, és éli az életét, és nincs baj. Más tudja, de ettől függetlenül ugyanúgy szexel és nem lesz baj.

Nem is igazán hallottam eddig olyan vetélésről, ami szex után következett volna be...

Nekem méhnyak elégtelenségem van, ezért vagyok veszélyeztetett. Semmi szex egész terhesség alatt...

2017. nov. 22. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!