Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetesen orgazmus után...

8 hetesen orgazmus után barnáztam, ez nagy gond?

Figyelt kérdés

Most szexeltünk először, mióta teherbe estem. Eddig nem mertem, meg nem is igen kívánom a szexet sajnos, de most rászedett a párom. :)

Orgazmusom volt és utána azt vettem észre, hogy barnás lett a hüvelyváladékom. Kétségbe estünk és mindent abbahagytunk.

Letusoltam, lefeküdtem és reggelre semmi bajom sem volt már. Eltelt az egész nap, de semmi barna és se görcs, se semmi baj. Picit puffad a hasam, de az lehet, hogy valami kajától.

Ennyi idő után még lehet baj, ha tünet már nincs?

Az a baj, csak jövő hétfőn tudok dokihoz menni, addig most megesz majd az ideg.

Történhetett baj?



2015. dec. 1. 19:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Sajnos törtènhetett.

Egyik ismerősöm is barnázott 8 hetesen, bár nagyon picit, ès csak a 12 hetes ultrahangon derült ki, hogy kb. akkor szűnt meg a kis szíve pulzálása.

Persze nem feltétlenül van baj, de én nem tudnék bizonytalanságban élni.

Semmiféle vérzés nem normális terhesen, rád kell, hogy nèzzen a doki.

Én rohannék az ügyeletre!

2015. dec. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz még most, bármi lehet de ezt itt neked senki nem tudja megmondani. Lehet progeszteron kell ami nélkül elvetélsz, lehet nem méhből jön a vérzés de lehet egy hematoma is, akármi.
2015. dec. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
36%

"Egyik ismerősöm is barnázott 8 hetesen,"


Én meg a reggeli kávé után.

2015. dec. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Ügyeleten tudnak ilyesmit nézni?

A mi kis városunkban annyi az ügyelet a kórházban, hogy ül egy nő, tud vérnyomást mérni meg elküldeni, h gyere vissza reggel. Kb ennyire képes.

Van olyan, hogy este ultrahangoznak valahol?

2015. dec. 1. 19:51
 5/13 anonim ***** válasza:
Kell, hogy módot találjanak rá, mert nem gyerekjáték ez a dolog. Remeljük nincs gond, de jobb biztosra menni, mint reménykedni.
2015. dec. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

nem háziorvosi ügyeletre kell menni, hanem szülészetre. persze, hogy tudnak ott uh-ozni, gondolod akinek éjjel indul be a szülése azt hazaküldik? ne viccelj már! a legközelebbi kórházba ha bementek, akkor ott a szülészeten 24 órában vannak szülészorvosok akik tudnak vizsgálni, uh-ozni, stb.

én véreztem terhesen, egyből rohantunk az ügyeletre, befektettek pár napra, kaptam gyógyszereket és sokszor vizsgáltak, egészséges gyerekem, időre született. viszont ha nem mentem volna be, akkor nem biztos, hogy így lenne. szerintem ne várj még egy hetet és ha előfordul még ilyen (ne legyen!) akkor ne lefeküdj, hanem azonnal menj be a kórházba mert ott tudnak segíteni!

2015. dec. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hát nem tudjuk mennyi volt? Stb. Valójában még ez sem mérvadó.

Én mikor 8 hetesen elvetéltem nem szex után volt és nekem ez icipici vércsíkkal kezdődött.

Én azért abban bízom nincs nagy gond, de jobb ha megnéznek. Én rajtam sajnos se hormonpótlás se semmi nem segített..menni akart.

Az viszont igaz, hogy várandósság alatt mindenféle barnázásról, vérzésről konzultálni kell a kompetens személlyel, ő fog tudni biztosat mondani. Majd írd meg mi a helyzet! Szurkolok h minden rendben maradjon.

2015. dec. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Az a baj, nekem nincs kompetens személyem, akivel konzultálhatok. Nem járok magándokihoz, a kórháziakat meg nem lehet csak úgy felhívni.

Hétfőn tudok menni csak először. Ha baj van, akkor úgyis mindegy már így 2 nap után. Ha meg nincs, akkor meg az is kiderül hétfőn.

Jelzem, h mi volt.

2015. dec. 2. 18:41
 9/13 anonim ***** válasza:
A kompetens személy egy orvos akihez tb alapon is be tudsz menni illetve szülészeti ügyeletre, ez sem magánbetegellátás. Ha tudsz nyugodt lenni és kivárni a hétfőt menj hétfőn ezt te érzed, én azonnal mentem igaz nem segített már de legalább megnyugodtam hogy megtettem mindent és engem nem terhel felelősség (pl.hogy elmulasztottam volna a hormonpótlást).
2015. dec. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Felhívtam a dokim, aki azt mondta, h szex után normális lehet egy kis barnás vérzés, de ezentúl semmi szex és pihenés.

Ma reggel felhívtam a kórházat, ahol szintén azt mondták, hogy pihenjek és csak akkor menjek, ha görcs van és vér.

Kérdeztem, hogy nézhetnek-e egy uh-t, azt mondták, hogy ha akarok menjek, de akkor készüljek fel, h bent fognak.

Olyan volt, mintha mindenáron le akarnának beszélni arról, hogy bemenjek.

2015. dec. 4. 07:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!