Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miert nem nő a pocakom?

Miert nem nő a pocakom?

Figyelt kérdés
30adik hétben vagyok intenzíven érzem a baba mozgását,van hogy picit még fáj is ahogy mozog ,de valamiért a hasam nem akar nőni. Nem vagyok túlsúlyos sem vékony ,a kettó között vagyok de viszont 12 éves koromtól mindig edzettem mikor meg tudtam hogy babát várok hagytam abba a keményebb edzést 21 vagyok ,lehet azért nem nő mert a hasizmom nem engedi ?nem tud nyúlni rendesen? Nagyon el vagyok bizonytalanodva, a babával minden rendben van.
2017. nov. 22. 08:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Normalis a sportoloknal, neten lehet latni fitness modellek képeit, 8 honaposan is alig latszik vmi az eeos hasizomtol. elso baba esetén meg főleg
2017. nov. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha az orvos szerint minden rendben, akkor minden rendben. És igen, ha nagyon feszes a hasizmod, lehet h kisebb a hasad. Van olyan volt élsportoló ismerôsöm, akinek a 8. hónapban akkora volt a hasa, mint másnak egy jó ebéd után. Egészséges gyerekei vannak, ma már 2.
2017. nov. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
34%

Ez abszolút testalkat függö.

Èn ismerek kövér és iszonyat vékony nöt is akinek a legvégén is csak egy kis pukli volt a hasa helyén, és normál méretü baba jött a világra.


Az én tapasztalatom az ismerösöktöl és tölem, hogy akinek erösebb hasizma van annak általában a vajúdás hosszadalmas, lassan megy, de maga a kitolási rész gyorsan megy.

Míg a gyengébb hasizmuaknál 2-3 ora max a vajúdás, gyorsan tágulnak, de a kitolási szakasz nagyon nehéz.

Szerintem ez azért van mert az erösen izmosodott altáj nehezebben tágul, de több erö van a kitoláshoz. Míg a gyengébb altájuak gyorsan tudnak nyulni, de nincs akkor aerö kitolni.

2017. nov. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt edzett a hasizmom és alig volt terheshasam, a baba normál méretű.
2017. nov. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

En is sportoltam/sportolok, eros az izomzatom, a hasizmom is es egyik terhessegnel sem lett nagy a hasam. Keson is kezdett latszodni es kicsi is maradt, mondjuk en nem bantam. (A gyerekek jo sullyal szulettek, a nagyobb 4 kg volt, de a kisebb is 3 kg felett.)


A vajudas hosszanal en nem lattam osszefuggest, az elso szulesnel 4 ora volt a vajudas es kitolas kompletten, a masodik szulesnel 3 ora.

(Van tobb olyan ismerosom, akik a sporttal max tesioran talalkoztak es megis hosszan vajudtak, tobb mint egy napig, de persze olyan is, aki szinten eros izomzatu es hosszu vajudas utan sem nyilt a mehszaj, csaszar lett. Ismeroseim kozott en tenyleg nem vettem eszre osszefuggest.)

2017. nov. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!