Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért ilyen érzékeny a pocakom...

Miért ilyen érzékeny a pocakom már most? Nem lenne "ciki" már most kismamaruhát hordani? Volt valaki hasonlóan?

Figyelt kérdés

8 hetes vagyok, a második terhességem. Olyan érzékeny a hasam, hogy komolyan elgondolkoztam, hogy előszedem a terhesnadrágjaimat, mert a rendes farmer nagyon nyomja, az övről nem is beszélve. Az első terhességemnél ilyen nem volt, elég későn kellett elkezdenem terhesruhát hordani, csak amikor már tényleg nagy pocakom volt.

Miért lehet ez? Mitől ilyen érzékeny? Volt valaki így? Nem lenne gáz, hogy kismama nadrágot hordok amikor még nem is látszik semmi??


2016. aug. 21. 10:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom értelmezni, mit jelent, hogy érzékeny a hasad. De mivel ebben a terhességedben úgy értelmezem, hogy puffadsz, ezért nyugodtan hordj terhesruhákat, ha azokban jobban érzed magad. Pl. egy számmal nagyobb nyári ruha nem ciki.
2016. aug. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nem tudom jobban leírni, mint hogy érzékeny... Kellemetlen ahogy odanyomódik a farmer hozzá. Rossz érzés, nyomja.

Egy számmal nagyobb ruhákat nem fogok bevásárolni ezért, meg egyébként is inkább nadrágokat hordok.. :)

2016. aug. 21. 10:11
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Nekem annó beszólt egy gyerektelen kolléganőm, hogy milyen ciki már 8 hetesen kismamaruhában nyomulni, most mit teszem az agyam? -_- Most komolyan, szerinted van értelme nemterhesruhában feszengeni még 2-3 hétig, amikor úgyis terhesfarmer lesz a vége? -_- Ha kényelmetlen, váltani kell, ennyi. Többedik gyereknél úgyis hamarabb nő a pocak. :) Jó babavárást!
2016. aug. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
En az elsonel a 28. heten kezdtem terhesnadragot hordani, most a masodiknal a 14. heten. Szerintem vedd elo nyugodtan a terhesnacikat, ha abban jobban erzed magad. Mondjuk azt nem ertem, hogy minek a nadragba meg ov is, ha amugy is szorit :D
2016. aug. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
Olyan ruhát vegyél fel ami kényelmes. A farmer nem egy kényelmes db ilyenkor. Nem kell még kismamaruha mert az is hülyén nézne ki ha fér még bele és te mégis felveszed. Inkább vegyél fel ilyen leggingseket azok még rám is jók pedig én már 20 hetes vagyok. A kismama leggingsem meg még hasban nagy rám ezért nem is veszem fel.
2016. aug. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%

Igen, igaza van az utolsonak. Attol fugg milyen terhesnadragrol beszelunk. Ha olyan mell ala erorol, na az tenyleg baromi gaz, hiszen egy fel dinnye elferne meg a hasreszben. De ez ugyanugy kenyelmetlen szerintem, mint egy feszulos nadrag. En ilyesmi terhesnadragra gondoltam:

[link]

En ilyet hordok meg most 17 hetesen is. Hasam meg alig alig van, megis zavart a rendes farmer. Ez baromi kenyelmes, nem szorit.

2016. aug. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, hogy annyira érzékeny volt, hogy a nadrágot le kellett a hasam alá raknom. Nagyon rossz volt és nekem is ilyen tájt kezdődött.
2016. aug. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Abban járj, amiben kényelmesen érzed magad. Inkább szájaljanak a körülötted lévők, semmint rosszul érezd magad.

Nekem pont fordítva van, 30 hetes vagyok (első terhesség), de még van olyan farmerom, amit fel tudok venni, ugyanis annyira lent gombolódik a csípőmnél, hogy nem nyomja a hasamat.

2016. aug. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%

8hetsen en mar vettem kismama gatyat. Nem ciki. Van aki nem terhesen is azt hord.

23hkm

2016. aug. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%

En 11ik héten mar kismama nadrágot vettem farmerbol mert az összes többi egyszeruen elnyomta a hasam és néhány ora után már hányingerem volt vagy elkezdett fájni lent a hasam. Sztem nem ciki. En retentoen puffadtam, az első trimester végére már 10cm-rel nagyobb volt a haskorfogatom mint előtte és ez csak a puffadás miatt volt. Szóval nekem kellett és nem is érdekelt ki mit szól hozzá mert ugy sem lehetett dolgoznom h mindig ki van gombolva a nadragom😊

Üdv

24hkm

2016. aug. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!