Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Várandós csomagok?

Várandós csomagok?

Figyelt kérdés

Írtam a Welcome Babyseknek e-mailt de kb. egy hete nem kaptam rá választ, várjak még vagy másnál ez hogy volt?

A másik, hogy a Felicitasnál a DM-ben mennyire nézik a várandós kiskönyvet? Épp dolgozom reggel megigényeltem és hazafele át is venném de nincs nálam a kiskönyv. Csakmert a Promoboxosnál nem kérték pedig akkor vittem.

Ill. Minimanó dobozról tud valaki valamit?


A védőnőm azt mondta mindent szerezzek be amit ingyen adnak és amúgy is olyan izgalmas bontogatni a kis csomagokat. :)



2017. nov. 22. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Welcome Baby Facebook oldalon válaszolnak 1-2 nap alatt privát üzenetre. Egyébként 2 db cumi van csak benne, nem nagy veszteség, ha kimarad. :)

DM-ben tőlem nem kértek kiskönyvet.

Minimanót nem tudom, mert én lejárt kupont kaptam.

2017. nov. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A minimano doboz az tulajdonkeppen egy szatyor, az egyetlen hasznos benne egy cumi volt(philips marka) a tobbi szoroanyag volt

A dm esnel kertek a kiskonyvem(alleeban vettem at) az hasznosabb volt, volt benne egy mini domestos

2017. nov. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A DMBen tőlem nem kértek kiskonyvet,a Welcome babynel megneztem h az én varosomban h vehető át,felhívtam az üzlet telszámát és ott elmondták h vigyem e vagy ne a könyvet.a promoboxbal egy regsZám kellett nekem.

Amúgy tényleg nem valami nagy szám :) sok a szórólap meg minu tetmekmintak vannak benne :)

2017. nov. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Na átvettem tegnap a Felicitast a DM-ben. Nem kértek semmit szerencsére csak a kasszánál kikértem, bemondtam a kódomat, aláírtam egy papírt és kész. Tényleg nincs benne túl sok hasznos dolog. :D

De leírom hátha valakit érdekel: kis kiszerelésű Ziaja arckrém rettenetes összetevőkkel soha nem kenném magamra még akkor sem ha nem lennék terhes, fogkrém minta, 2x tejtároló zacsi, bimbóvédő krém minta, tea minták, DM ingyen cumi kupon, pelus, bio oil minta, rengeteg szóró anyag és szoptatásról szóló füzetecske. Az egyetlen király dolog benne a jó vaskos keresztrejtvény füzet. :DD

A Promobox sokkal menőbb volt.

2017. nov. 23. 10:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem semmi, hogy mennyit változott 5 hónap alatt... nekem se pelus, se fogkrém, se keresztrejtvény nem volt benne, pedig mindhármat értékeltem volna. A Promoban meg ilyen Otthon magazin és társai, fölösleges vackok. :D
2017. nov. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A Promoban tök jó volt az Elevit Complex 2, WaterWipes popsitörlő meg a Bepanthen Baby minta mert amúgy is ezeket szerettem volna használni és tök jó, hogy ki tudtuk próbálni őket. (Ezen kívül Bio Oil, Naturland tea, Silan Sensitive öblítő minták és 2 db. Babylove pelus).

A magazin nekünk Éva és Apa ill. Képmás magazinok voltak egészen friss, ropogós: márciusi / januári / áprilisi számok de azért vicces volt átlapozni őket főleg a horoszkópot. :D

2017. nov. 23. 22:19
 7/7 A kérdező kommentje:
*Babydream pelus bocsánat.
2017. nov. 23. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!