Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen várandós csomagok...

Milyen várandós csomagok vannak? Akár több fajtát is ki lehet váltani? Mostanában melyikben (mikori) mi van?

Figyelt kérdés

Még nincs kiskönyvem.

Az édes kisbabámat letöltöttem, regisztráltam, kódom van.

Régebben volt a felicitas. Van még?


2017. szept. 3. 08:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Dm ben van 2 fajta egyikhez szolni kell a pultnal h regisztralnal (2perc) es akk ahhoz kodot kapsz a masik dmeshez csak a kiskonyv kell majd. Meg ott a promobox az a baba mamás.

Meg elvileg vedono is ad kupont , mi ingyen cumira (avent) kaptunk akkor meg tejtároló zacsira es egy db pelus volt benne.


Meg szules utan kapsz egy kórházit

2017. szept. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Pont most futottam ebbe bele :)

2017. szept. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Promobox - ez az Édes kisbabám appos. A kóddal és a kiskönyvvel tudod kiváltani, Alma gyógyszertárban.


Felicitas/Nativitas - védőnőtől kapott csomagban van egy kód, azzal tudsz neten regisztrálni és kiválasztani az átvevőhelyet. Én Dm-ben vettem át, de asszem azt is lehet gyógyszertárba kérni.


DM bababónusz - a terhesség 5. hónapjától tudsz regisztrálni online, besétálsz a DM-be és elkéred. A csomagon kívül kapsz egy csomó kupont is a köv. 3 évben.


Welcome Baby - érdemes Facebookon rákérdezni, hogy a környékeden hol veheted át, mert a honlapjuk elévült. Válaszolnak 1-2 napon belül, ált. kórházak és bababoltok az átvevőpontok.


Én mindet kiváltottam, A Feicitasban van a legtöbb hasznos cucc, a Promobox főként reklámkupac, a DM-es picike, de jó, a Welcome Baby csak 2 cumi, de abból drága.

2017. szept. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Sziasztok!



A promobox-ot én az édeskisbabám regisztráció segítségével kaptam, tehát szerintem ez egy és ugyanaz. Sajnos nem sokat tudok segíteni, mert az utolsó nagyon szépen mindent összeszedett, talán annyi csak, hogy a védőnőtől kaptam egy kis barna kuponfüzetet, amiben volt egy kupon a minimano bababoltba, Budapesi üzlet, és a kupon ellenében ott is kaptam egy csomagot, amiben hasonló kis szóróajándékok és egy Tomme Tippee cumisüveg is volt. :)


A többiektől azt szeretném kérdezni, hogy a Welcome Baby csomagért hová lehet írni és, hogy a dm-nek valóban két ajándékcsomagja van? Az egyiket az 5. hónap után tudom megszerezni, a dm bababónusszal, és a másikat? Bocsi az OFF-ért.

2017. szept. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Utolsó, semmi gond, engem is érdekel.

Jó babavárás te/babázást mindenkinek!

2017. szept. 3. 13:15
 6/8 anonim ***** válasza:

Mindenki azt irta amit te utolso elotti. Enis es egyik valaszolo is.:)

Hogy a promobox a baba mama appon kapott kódon kapható meg az almagyógyszertárakban (általában-mert én nem abban vettem át)

2017. szept. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, nem tudtam, hogy az a baba mamás, azt hittem, hogy ez egy másik lehetőség.
2017. szept. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

6.válaszoló!

Te hol vetted át? Mert mind a kettő Alma patika elég messze van tőlünk...

2017. szept. 4. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!