Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van egy 1 éves kislányom, aki...

Van egy 1 éves kislányom, aki anyatejes még.9 hónapos volt, mikor megjött először, fixen 28 naposra beállt. Ez szülés előtt is mindig így volt Most mégis késik 3 napja. Velem ilyen még nem volt, csak az előző terhességemnél. Volt valaki hasonlóképp?

Figyelt kérdés
Reggeli teszt szerintem negatívnak vehető, mert ugyan van 2. csík, de alig látható, forgatni kell és nagyon nézni. Fényképezve kivehető. Délutáni negatív.
2017. nov. 22. 14:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Akkor terhes vagy. A két csík, még ha halvány is, két csík.
2017. nov. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Próbáld meg feltölteni a képet, megnézzük:). Ha a reggeli nagyon halvány pozitív, akkor a délutáni lehet azért negatív, mert még kevés a hcg a vizeletedben és nem elég koncentrált.
2017. nov. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mutasd
2017. nov. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Tölts fel képet! :)
2017. nov. 23. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nem kaptam értesítést a kommentekről. Következő nap megjött, viszont tovább tartott, mint szokott és 2 nap nagyon erős volt. Azóta újból késik, már 15 napja. Teszt a 4. és 8. napon negatív, csak borzasztó puffadás van. Szerdára kaptam időpontot, remélem semmi komoly.
2018. jan. 4. 17:00
 6/13 anonim ***** válasza:
#5-ös vagyok. Még mindig szoptatsz? Az teljesen normális, hogy szoptatás alatt még össze-vissza jön meg.
2018. jan. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen, még mindig. Azt sokan mondták, hogy normális, de a napokban írtam az egykori szülésznőmnek, hogy várjak e még, vagy keressem fel az orvosom. Ő pl azt mondta, hogy ez a brutális puffadás nem normális.
2018. jan. 4. 19:13
 8/13 anonim ***** válasza:
Lehet valami emésztőrendszeri problémád van, nem is nőgyógyászati.
2018. jan. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ma délelőtt pozitívat teszteltem. Szinte hihetetlen.
2018. jan. 5. 13:15
 10/13 anonim ***** válasza:
De jó! Gratulálok! Biztosan a szoptatás miatt volt ennyire kusza a dolofg! Tervezett baba? Már bocsánat a kérdésért:).
2018. jan. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!