Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan, aki kb félidőtő...

Van itt olyan, aki kb félidőtől kezdett hízni csak?

Figyelt kérdés

Vagy kicsivel utána?

Nagyon sokat szedtél fel?

Túlsúllyal kezdted?

Igazabol az erdekel h sokat fel lehet szedni a masodik trim végén és a harmadik trimeszterben?:)

Koszonom!:)


2017. nov. 22. 21:56
 1/10 anonim ***** válasza:
8 kg tulsullyal kezdtem a terhesseget, es a 20. hetig nem is hiztam semmit. Aztan a 20.-tol a 40.-ig kb 10-11 kg-t.
2017. nov. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én egy grammot sem híztam. Ami súly feljött az csak a baba, magzatvíz és ezzel járó dolgok súlya volt, zsír semmi, vagyis nem hízás.

Most 2. terhességemnél ugyanez van.

2017. nov. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
22. hétig fogytam, pedig nem voltam rosszul. Aztán lelki okok miatt és hülye abbahagytam a diétát. 22 kg lett a vége.
2017. nov. 23. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Tulsuly nelkul kezdtem, sot, inkabb tul vekony vagyok alapban. Az elejen eleg sokaig semmit sem hiztam (pedig nem voltam rosszul, soha nem volt se hanyinger, se hanyas, ugy ettem, mint baba elott.)

Felidonel jartam kb 1 kilonal, a vegere 10-11 kg jott fel. Felidotol kb heti fel kg plusz jott atlagban, szoval szinte egyenletesen szedtem fel a vegeig. Szulessel le is ment, ami feljott.

Hozzateszem, hogy vegig fitt voltam, birtam mozogni/menni a harmadik trimeszterben is es nem is voltam pihenesre “itelve”. Biztos vagyok benne, hogyha lett volna gond, ami miatt fekudnom kell egy par hetig, akkor tobb jott volna fel.

2017. nov. 23. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Akkor ezekszerint nagyrészt vagyis átlagban tényleg onnantól kezdődik a hízás.

Én 24 hetes leszek holnap, és eddig 1,5kgot híztam.

Idáig ingadozott 45-47kg között a súlyom!

Tnap védőnőnél 48,4 voltam.

De sztem ez a baba lehet ,nem eszek másképp stb. Mondjuk eddig nem is figyeltem mit eszek. De most legalább a vacsira lehet elkezdek figyelni, h arra ne csokit egyek már meg tesztát tésztával

Amúgy 150cm vagyok nem túlsúllyal kezdtem

2017. nov. 23. 07:51
 6/10 anonim ***** válasza:

Inkább úgy mondanám, hogy kb félidőtől kezdve (sőt, kicsit később) kezdett látványosabban nőni a pocakom, addig csak feltételezgették, hogy terhes vagyok :-) Mondjuk én elég magas és vékony vagyok, szóval rajtam plusz súly (ha felszedtem) is mindig jól eloszlott.


Kb. 15 kiló ment fel, de nem hőbörgött sem védőnő, sem orvos, mert nem volt feltűnő.


Nem kezdtem túlsúllyal, normál súlyú voltam, még talán kicsit vékonyabb is. Nekem a vitaminbevitelre plusz vasra, kalciumra kellem nagyon figyelnem.


Második trimeszterben nézegettem is a hasamat, hogy hol van ebben a gyerkőc, mert annyira nem volt még rajtam plusz súly és látványos kerekedés. Kicsit aggódtam is, hogy hogy fog még vagy egy kilót felszedni, de sebtiben behozta :-) Szép nagy pocakot növesztettem a végére.

2017. nov. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, itt hozzátenném, hogy ennek a 15 kiló plusznak nagy része a baba, a magzatvíz és a méhlepény lehetett, mert szülés másnapjára (mértek a kórházban)kb. 5 kiló felesleg maradt rajtam, az is mind a hasamon, amolyan pici úszógumi.
2017. nov. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Boldog babavarast! Azert amellett nem tudok szo nelkul elmenni, h negyvenvalahany kilos kismamakent a tulsuly miatt aggodsz :( Beteg ez a vilag, ha ilyen testkepzavart ultet meg egy varandos anyukaba is :(

Tudom, h magassagra is pici vagy, igy azert a negyvenvalahany kilo nem olyan veszesen keves, de akkor is...

2017. nov. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Jaj nem aggodok. Csak mivel alacsony vagyok rajtam nagyon meglátszik már 5-10kg is de komolyan!:) es igyis furan nezek ki pocakkal.amugy nem vagyok vekony idomos vagyok mindenhol.:)


Anyukam 12kg val tobb csak de nagyon ducinak néz ki. Es ugyanolyan magas mint én.

Amugy pocakom nem igen van,vagyis de csak kisebb az átlagnál.

Nem az h aggódok de ha nem muszáj akk 10kg nál többet nem szeretnék hízni. Persze ott a vizesedés esélye is stb..

2017. nov. 23. 10:13
 10/10 anonim ***** válasza:
Kb a 30. Hettol kezdtem hizni, 6kgt. Ebbol a baby volt 4kg😀
2017. nov. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!